КИЇВ: «Побудова конвергентного ньюзруму»


13 березня – відкритий майстер-клас «Побудова конвергентного ньюзруму»

13 березня об 11.00 у Національному університеті «Києво-Могилянська Академія» (вул.Волоська, 8/5, цокольний поверх з емблемою DFJ) пройде відкритий майстер-клас на тему «Побудова конвергентного ньюзруму», організований «Телекритикою» і благодійним фондом «Розвиток України».

У програмі:

- Презентація спільної навчальної програми журналу «Телекритика» та благодійного фонду «Розвиток України», яку проведуть головний редактор журналу «ТК» Євген Мінко та менеджер програми «Журналістика цифрового майбутнього» Світлана Панюшкіна.

- Лекція на тему «Побудова конвергентного ньюзруму», яку проведуть американський мультимедіа-продюсер Дейвід Лафонтейн та продюсер каналу The Animal Planet (США) Лінн Кесслер.

Заявки на акредитацію приймаються за телефонами 235-22-55, 235-70-91, 8-098-446-61-95, і-мейлом magay@telekritika.kiev.ua (Юлія Магай).

Програма «Журналістика цифрового майбутнього» стартувала у листопаді 2007 року. На основі аналізу діяльності сучасних видавничих домів та медіахолдингів підготовлені та широко застосовуються методичні рекомендації для українських журналістів. Навчальний курс орієнтований на вивчення цифрових технологій обробки і створення якісного контенту. Найкращі й найдосвідченіші міжнародні експерти та викладачі разом з українськими колегами проводять регулярні заняття для слухачів. Проект реалізується фондом «Розвиток України» у партнерстві з Національним університетом «Києво-Могилянська академія».

Журнал «Телекритика» - спеціалізоване видання, що професійно аналізує тенденції медіапростору України та світу. У 2008 році журнал «Телекритика» та благодійний фонд «Розвиток України» реалізовують спільний інформаційний проект. У кожному числі журналу «ТК» публікуються освітні матеріали курсу «Журналістика цифрового майбутнього», що інформують читачів про особливості цифрових технологій у журналістиці, принципи конвергентності, сучасні практики роботи медіа.

subscribe@www.telekritika.uaBookmark and Share