ДОНЕЧЧИНА-ЛУГАНЩИНА: «Ефективні антикорупційні інструменти – громадський моніторинг та адвокасі кампанії»


До уваги громадських активістів Луганської та Донецької областей!
Запрошуємо до участі у тренінгу «Ефективні антикорупційні інструменти – громадський моніторинг та адвокасі кампанії»!

Регіональний ресурсно-інформаційний центр Проекту «Сприяння активній участі громадян у протидії корупції в Україні «Гідна Україна», що діє на базі Східноукраїнського центру громадських ініціатив, запрошує представників громадських організацій з Донецької та Луганської областей до участі у дводенному тренінгу «Ефективні антикорупційні інструменти – громадський моніторинг та адвокасі кампанії».
Проведення тренінгу є можливим завдяки підтримці американського народу, що надається через Агентство США з Міжнародного розвитку (АМР США), Корпорацію «Виклики Тисячоліття» (МСС) та Менеджмент Сістемс Інтернешнл (MSI).
Тренінг проводиться з метою вдосконалити знання та навички лідерів та членів неурядових організацій у проведенні громадського моніторингу та антикорупційних кампаній громадянського представництва.
Під час тренінгу учасники матимуть змогу розробити і спланувати власну кампанію моніторингу та антикорупційну адвокасі кампанію.
Тренінг відбуватиметься у м. Кремінна Луганської області.
Дати проведення тренінгу: 28-30 березня 2008 року.
Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету та надіслати її електронною поштою на адресу zahyst@gmail.com або факсом 8 (0642) 49 13 74 до 21 березня 2008 року (до 18:00). Форму анкети Ви можете отримати, звернувшись електронною поштою на zahyst@gmail.com .

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсній основі.

Участь у заході безкоштовна. Учасники забезпечуються роздатковими матеріалами, робочими обідами, при потребі – поселенням у готелі та компенсацією витрат на проїзд.
У разі виникнення питань, будь ласка, звертайтеся за телефонами 8 (097) 979 55 44, 8 (0642) 49 13 74. Контактна особа – Зоряна Єгорова.

Bookmark and Share