Приєднайтесь до Фундації Україна-США ! Ваш вклад може мати позитивний відгук !


Люди в Україні уже зрозуміли, якою корисною може бути праця доборовольців Фундації Україні-США. Проте, треба додаткових зусиль і Фундація закликає ентузіястичних та рішучих одиниць та організацій прилучитися до демократичних, освітних та гуманітарних фундаційних зусиль в Україні.
Зацікавлені особи можуть вибирати заходи, в яких бажають брати участь, з нижчеподаних можливостей. Також, знаємо з досвіду, що наші добровольці спроможні створити унікальні проєкти, які дають їм нагоду використати свої особисті таланти та енергію. Ми готові послухати Ваших ідей та допомогти втілити їх!
• Розповсуджувати фундаційні видання в місцевій громаді, церкві і школі
• Працювати інтерном в наших офісах у Вашінґтоні
• Їхати в Україну на `харитативні вакації,` щоб надати гуманітарну та освітну допомогу сиротинцям, лікарням та школам. Вибирати можна різні можливості в різних містах або селах України.
• Створити проєкт, який відповідає особистим зацікавленням. Наприклад, недавно літний стажівник Фундації створив ClickUkraine.org Project, щоб поширити компютерське вміння в Україні. Хоч закінчилося його стажування при Фундації, він далі пропагує цей проєкт в українських та американських громадах.
• Влаштувати фінансову збірку, таємний аукціон (silent auction), чи продаж печива в своїй громаді на підтримку Фундації
• Фінансувати компютери чи компютерне і програмне обладнання для шкіл в Україні
• Сприяти взамозрозуміння молоді України і США, огранізуючи програми обміну листами або елек-поштою між учнями обох країн
Навіщо стати добровольцем для Фундації Україна-США?
Ми знаємо, що Ви уже зайнятті в різних громадських, шкільних та церковних організаціях. Чому, ще більше себе обтяжувати та зобов`язатися Фундації? Поперше, незважюче на те чи Ваша праця відбуватиметься в Америці чи в Україні, Ви будете мати безпосередний вплив на Україну. Україна потребує Вашої допомоги.
Приєднуючись до наших сучасних програм, або створюючи власний проєкт, Ви наберетесь неоцінненого досвіду з міжнародної співпраці та нових безпосередних зв`язків з іншими добровольцями, іншими громадами та міжнародними організаціями. Такий досвід і практичне втілення знань у сферах досліднитва, творення мережі контактів і провідництва можуть бути дуже придатними у вищих освітних закладах як і в професійному житті. Багато добровольців користають з обширної фундаційної мережі контактів в Україні і США. Крім того, фундаційні добровольці завжди можуть пристосувати свою добровільну активність до вимог особистого рокладу часу.
Допоможіть Україні - сьогодні!
Приєднайтесь до Фундації Україна-США сьогодні і дайте нам знати в який спосіб бажаєте помагати. Телефоніть до Міріям Бейтс (202) 347-4264 або пишіть елек-поштою на адресу miriam@usukraine.org.
http://www.usukraine.org

Bookmark and Share