ЛЬВІВ: файний ювілей


Львівський гурт Файно відзначає у березні цього року своїх перших 5 років. Саме стільки часу минуло відтоді, коли група вперше дала повноцінний виступ у відомому львівському клубі Лялька. З цієї нагоди файнівці 15 березня мають намір знову влаштувати концерт у пам’ятному для них місці.

Святкова програма складатиметься здебільшого з пісень, з якими Файно робили свої перші кроки на підмостках, зокрема Єва, Струна Порвалась, Вечір. Щоправда, за ці роки деякі з них набули суттєвого оновлення у звучанні, а згадана Єва навіть отримала ще один куплет і новий приспів, який знаний віршотворець Кость Москалець дописав минулого року на прохання гітариста Мар’яна Приступи.

«Коли ми складали цю пісню, ми ще не були знайомі з Костем, - розповідає розпорядник Файно Орест Смішко. - Нам постійно бракувало у ній гарного тексту для приспіву, а відтак постійно здавалося, що пісня неповна. Тому вона і не увійшла до дебютника І Та Любов, більше того, близько двох років не потрапляла навіть до концертного списку команди». Восени минулого року файнівцям пощастило завдяки Мережі познайомитися з Москальцем і йому були надані чернеткові записи. Митцеві затія сподобалась, тож він люб’язно погодився поліпшити пісню.

Окрім перевірених часом забійників гурт вперше представить на святковому вечорі кілька зовсім нових доробків. На святкування ювілею Файно файно запрошує усіх своїх шанувальників та прихильників. Початок вечірки о 20:00.

Юрко ЗЕЛЕНИЙ, ФДР",
fdr.com.ua
Bookmark and Share