ХАРКІВ: відкритий молодіжний СЛЕМ «Сеанс №2. Після антракту»


Сеанс №2. Після антракту

27 березня 2008 року, в Будинку «Архітектора» (м. Харків, вул. Дарвіна, 9) відбудеться Харківський відкритий молодіжний СЛЕМ «Сеанс №2. Після антракту».
Харківська обласна громадська організація «Молодіжний Союз Наша Україна» розпочинає другий сеанс після тривалого антракту. Ми вкотре закликаємо припинити ґвалтувати красу і смикати вічні цінності. Ми бажаємо звернути увагу на минуле, на справжній фундамент того, що називається мистецтвом. Тотальний шир потреб виховує в молоді несмак і нерозуміння справжнього мистецтва, прикриваючись гордою назвою Нове мистецтво. Ми пропонуємо відмовитись від вульгарних поглядів і почати розвивати справжнє мистецтво відповідно до духу нового часу.
СЛЕМ передбачає не тільки декламування віршованих творів, а й презентацію написаного самими авторами. Митці повинні донести до публіки емоції вкладені у вірші. За допомогою акторських навичок злитися із твором та хвилею переживань накрити слухачів.
Мистецтво чекає допомоги молодих авторів. Ми закликаємо молодих майстрів слова не дати остаточно зруйнувати мистецтво. Чекаємо анкети, чекаємо на відродження!

З усіх питань звертатися до координатора проекту Ігор Яриш, 8-097-695 92 97
Головльов Денис, прес-координатор проекту 8067 577 9220.Bookmark and Share