ЛУЦЬК: “Громадський актив Луцька - 2”


СТАНЬ УЧАСНИКОМ ПРОЕКТУ “ГРОМАДСЬКИЙ АКТИВ ЛУЦЬКА - 2” - ОБЕРИ СВОЄ МАЙБУТНЄ

Формування життєздатного молодого покоління - це інвестиції в розвиток країни, регіону, міста. Молодіжна політика має бути стратегічним пріоритетом і здійснюватися за принципом: разом з молоддю і для молоді. Саме тому ми запрошуємо тебе до участі у міському молодіжному проекті “Громадський актив Луцька - 2”:

Виконавець проекту: Волинська обласна молодіжна громадська організація “Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)”
Фінансова підтримка: Відділ у справах сім’ї та молоді Луцької міської ради
Учасники проекту: енергійні та амбіційні учні 10-11 класів шкіл та студенти 1-2 курсів ВНЗ міста.
Мета проекту: пошук і навчання молодих людей, що цікавляться громадським життям свого міста, але яким бракує знань про громадську діяльність та практичних навичок і вмінь для реалізації себе у цій сфері, і які хотіли б їх отримати безпосередньо від громадських діячів, а також підвищення рівня громадсько-політичної культури молоді.
Заходи в рамках проекту: семінари, тренінги, зустрічі з представниками громадських організацій та місцевої влади, стажування у громадських організаціях, вручення сертифікатів про участь у даному проекті.
Тематика семінарів: "Волонтерство", "Громадські організації та їх роль для суспільства", "Лідерство", "Комунікативні здібності – необхідний елемент лідерства", "Публічний виступ: вчимося правильно говорити", "Менеджмент в громадських організаціях", "Організація влади в Україні", "Молодіжний рух на Волині", "Європейська інтеграція", "Співпраця з ЗМІ. Що робити аби про вас писали".
Період проведення проекту: березень – травень 2008 року.
Умови участі в проекті: слід заповнити анкету-заявку, яку можна отримати в оргкомітеті проекту (офіс АМоРе) або у відповідальної особи твого навчального закладу. Далі цю анкету слід до 4 квітня 2008 р. віднести в оргкомітет або залишити у відповідальної особи у твоєму навчальному закладі.

Керівник проекту Левчук Вікторія: +380937010811, wita.sonce@rambler.ru

Анкета-заявка на участь в проекті "Громадський актив Луцька - 2":
Bookmark and Share