100 тисяч молодих людей можуть вийти з акціями громадської непокори вже восени цього року в Одесі


Одеська молодь підіймається на захист своїх прав! Причиною для громадських протестів стала спроба в.о. начальника управління молодіжної політики, сім’ї та туризму, Аксанюка В.М. втручатися в громадський рух і використовувати адміністративний тиск на молодіжних лідерів.
Перший результатом громадської ініціативи стало відкрите звернення молоді м.Одеса, яке підписало близько 10 тис. молодих людей з оцінкою дій чиновника і підтримкою Молодіжної Ради Одеси. Найбільш цікавим є те, що вся підписна кампанія була організована силами молодіжних лідерів, які не є членами Молодіжної Ради. Група організаторів ініціювала сьогодні зустріч, 20.06.05, з головою Молодіжної Ради, на якій поінформувала про проведену кампанію і передала відкрите звернення із зібраними підписними листами. Група організаторів кампанії поставила три умови при передачі звернення:
1. Забезпечити відкрите звернення у ЗМІ
2. Вручити звернення і підписні листи Президента України Віктору Ющенко.

В ході спілкування виявилося, що група молодіжних лідерів не відноситься до жодної з партій, і тому третьою обов’язковою умовою є збереження аполітичності даного звернення.
21.06.05 в 15.00 в приміщенні Прес-клубу Міжнародної Федерації Журналістів за адресою: пр. Шевченко, 11 відбудеться прес-конференція Голови Молодіжної Ради, Світлани Осауленко перед її від’їздом в Київ для зустрічі з Президентом України, Віктором Ющенко. На прес-конференції Світлана Осауленко ознайомить з повним текстом звернення, проінформує та дасть коментарі щодо подальших дій організаторів, а також повідомить про плани Молодіжної Ради у зв’язку з даною кампанією.

Молодіжна Рада Одеси,
www.fri.net.ua

Bookmark and Share