ЛЬВІВ: відбудеться вечір, що поєднуватиме патріотичну поезію та рок концерт, розбавлені етно музикою


На рок-концерті читатимуть мілітарно-патріотичну поезію.

19 березня, в клубі ОднеВсе(Зелена 294) відбудеться вечір, що поєднуватиме патріотичну поезію та рок концерт, розбавлені етно музикою. Вечір відбудеться за участі гуртів Клаузура, Ірій, Маркер та Де?Сенс.

Даний вечір є частиною проекту “Наше“, в рамках якого уже два роки відбуваються бардівські вечори, етно-вечірки та рок-концерти часто поєднувані з поетичними вечорами патріотичного спрямування.

Організатори - молодіжна громадська організація МНК - переконані, що. такі заходи дозволяють згуртувати молодіжне патріотичне серидовище та підштовхнути до власної творчості. До прикладу команда “Де?Сенс” свій репертуар будує виключно на патріотичних текстах та рокових обробках повстанських пісень.

“Молодь нажаль досить мало знайома з творчістю наприклад поетів “розстірялоного відродження“, і такі вечори користуються популярністю“ – коментує один з організаторів вечірки Мочурад Андрій. «Вірші Стуса чи Ольжича можуть стати справжнім відкриттям в осмисленні української історії. Чимало молодих людей пише власні твори, вкладаючи у них своє розуміння патріотизму, а вечори є можливістю донести свої твори до однолітків, поділитись поглядами».


Для тих, хто прийде в вишиванці, вхід буде безкоштовний. Всім іншим коштуватиме 10 гривень. Початок о 18.00, додаткова інформація за телефонами: 80979450005 та 80967480643.

Прес-служба ЛОО МНКДодаток

МНК (Молодіжний Націоналістичний Конгрес) – всеукраїнська молодіжна громадська організація, що жодним чином не стосується жодної політичної партії. Тому, щоб уникнути непорозумінь, просимо обов'язково вказувати "молодіжна громадська організація". При потребі використати коротший варіант, просимо вживати "МНК", "МНК-івці", замість варіантів "Молодіжний Конгрес", "молоді конгресівці", "молоді націоналісти", тощо.

UkrNationalism.org.ua/mnk
mnk.lviv@gmail.com

Bookmark and Share