УКРАЇНА-ЄС: конкурс дитячого малюнку


Європейська Комісія оголошує конкурс дитячого малюнку

Європейська Комісія знову оголошує конкурс малюнку для дітей віком від 8 до 10 років на тему ґендерної рівності. Учасникам пропонується зобразити на аркуші паперу А4 своє бачення рівності між чоловіками та жінками. Малюнки необхідно надіслати у конверті з позначкою "конкурс малюнку" до Представництва Європейської Комісії в Україні за адресою вул. Круглоуніверситетська, 10, м. Київ, 01024. Останній день отримання малюнків Представництвом Європейської Комісії – 30 квітня 2008 року.

У 2007 році Європейська Комісія започаткувала міжнародний конкурс малюнку на бачення дітьми, майбутніми дорослими, рівності між жінками та чоловіками. Більше 10 000 дітей із 61 країни світу надіслали свою малюнки на конкурс. У фіналі конкурсу було визначено 10 переможців з Афганістану, Бразилії, Грузії, Йордану, Колумбії, Намібії, Непалу, Папуа Нової Гвінеї, Сирії та України. Одним з переможців міжнародного конкурсу малюнку на тему ґендерної рівності стала учениця Харківської ЗОШ №122, дев’ятирічна Ярослава Нуднова.

Зважаючи на успіх минулорічного конкурсу та велику зацікавленість школярів у цьому заході, та з нагоди Міжнародного жіночого дня 2008, Європейська Комісія прийняла рішення про проведення у 2008 році нового конкурсу на тему ґендерної рівності. Участь дітей стане свідченням творчого таланту, ентузіазму та закріплення поняття "ґендер" у свідомості дітей віком від 8 до 10 років.

Перший тур конкурсу відбудеться в Києві, де будуть відібрані 10 найкращих робіт з України та Бєларусі, які візьмуть участь у фінальному міжнародному турі конкурсу у Брюсселі. Двом переможцям від кожного регіону, що бере участь в конкурсі (Африка, Азія, Карибський регіон; країни-сусіди Європейського Союзу; Латинська Америка, Середземномор’я; Тихоокеанський регіон) будуть вручені призи загальною вартістю 1000 Євро (2 призи для кожного регіону).

Загальна інформація про конкурс та умови участі в конкурсі опубліковані на сайті Представництва Європейської Комісії в Україні www.delukr.ec.europa.eu.

За додатковою інформацією про конкурс, будь-ласка, звертайтеся за тел. в Києві (044) 279-85-75, або ел. поштою e.palivoda@fgl-energy.com, контактна особа – Олена Палівода.Bookmark and Share