КИЇВ: виставка найкращих конкурсних робіт


Дитячий Кобзар

До 194 річниці народження Великого Кобзаря України Тараса Григоровича Шевченка Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Молодіжний Союз Наша Україна» організовує Всеукраїнський конкурс для учнів 6-8 класів на кращий малюнок до творів Тараса Шевченка. Конкурс проводиться з метою формування у свідомості дітей любові до своєї Держави, популяризації творів великого Кобзаря Т. Г. Шевченка, стимулювання розвитку дитячої творчості.

Участь у конкурсі можуть взяти діти, що мешкають в Україні, віком від 11 до 14 років (учні 6-8 класів). Техніка виконання малюнку довільна. Головне, щоб малюнок відповідав тематиці творчості великого Кобзаря, адже конкурсні роботи учасників будуть змагатися у номінації «Краща ілюстрація до творів Т. Г. Шевченка». Роботи будуть оцінюватись за критеріями актуальності та повноти розкриття теми, творчим підходом, рівнем володіння технікою, охайністю та старанністю молодого художника.

Переможці загальнодержавного рівня будуть визначені конкурсною комісією у складі Гайдамака Анатолія – народного художника України, Аржевіна Станіслава та Горобець Лесі – народних депутатів України, Барни Степана – голови ВМГО «Молодіжний Союз Наша Україна» та його заступниці Анни Вовк вже до 14 березня. А з 15 по 20 березня у місті Києві відбудеться виставка найкращих конкурсних робіт.

Переможці конкурсу будуть нагороджені подарунками та заохочувальними призами, адже конкурс передбачає досить солідний призовий фонд. Святкове нагородження відбудеться у м. Києві, куди будуть запрошені усі переможці разом з батьками. Роботи учасників будуть використані для випуску збірки творів Тараса Шевченка.

За додатковою інформацію звертайтесь до координатора проекту
Ольги Солтівської за тел. 8 (097) 176-90-02
msnurivne1@gmail.comBookmark and Share