УКРАЇНА-КИЇВ: розширене засідання Президії Громадської ради освітян і науковців


ГРОНУ збирає освітян і науковців для обговорення стану освіти і науки в Україні та ролі громадськості в їх розвитку

22 березня 2008 р. об 11.00 в Київському міському Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57) відбудеться розширене засідання Президії Громадської ради освітян і науковців України (ГРОНУ).
Напередодні засідання Президії о 10.00 відбудеться прес-конференція голови ГРОНУ, екс-міністра освіти Станіслава Ніколаєнко. Початок засідання Президії об 11 годині.
На порядку денному розглядатимуться наступні питання: дотримання Конституції і Законів України в галузі освіти і науки України, виконання цих положень в Законі України «Про Державний бюджет України на 2008 рік», діяльність освітянських громадських організацій, посилення впливу на стан освіти і науки, підвищення якості вітчизняної освіти, встановлення діалогу між Урядом, Верховною Радою та громадськістю.
Освітяни і науковці глибоко обурені тим, що український Вчений і Вчитель залишаються бідними, вони не можуть придбати житла, повноцінно відпочивати, лікуватись. Все це відбувається на тлі різкого збагачення невеликої купки олігархів, 130 із яких володіють статками в 530 млрд. грн., що в десятеро майже більше всіх витрат на освіту в країні і сягає розміру 2-х державних бюджетів.
На засідання ГРОНУ запрошені представники Уряду, міністерств, відомств, керівники громадських, освітніх і наукових організацій, представники профспілок, народні депутати України, ректори вищих навчальних закладів, керівники обласних управлінь освіти.
На даному засіданні планується підготувати відповідні звернення до Президента, Уряду, парламенту із низками конкретних пропозицій щодо інноваційного розвитку України, вдосконалення діяльності освітянських установ.
Запрошуємо представників ЗМІ до участі у прес-конференції та висвітленні засідання Президії ГРОНУ з обговорюваних проблем. Акредитуватись можна до 12:00 21 березня 2008р. за телефоном 288-71-00 або 8-068-350-25-30 (Денис Рудень).

Прес-центр ГРОНУ,
01010, м.Київ, вул.Суворова 1
тел./факс +38 (044) 288-71-00(01),
e-mail: gronu@mail.ru, http://www.gronu.edu-ua.net

***
ГРОНУ створено в січні 2005 року і об’єднує більше 450 тис. освітян і науковців України, представників профспілок, громадських організацій освітян і науковців. Головою ГРОНУ є Станіслав Ніколаєнко.

01010, м. Київ, вул. Суворова, 1, тел. /факс (044) 288-71-00 , ел. пошта:gronu@mail.ru, web:www.gronu.edu-ua.net

Bookmark and Share