РІВНЕ: послухати поетичні рядки під гарну музику. Відпочинок для справжніх гурманів, чи не так?


Творчий вечір Олени Черніговець «Спогади. Римований мармелад»

Куди діти себе на вихідних? Звісно відпочивати: сидіти вдома біля телевізора, або гуляти з друзями містом, чи поїхати на відпочинок поза місто. Хоча останній варіант одразу відпадає – ще досить прохолодно. Є ще один варіант: послухати поетичні рядки під гарну музику. Відпочинок для справжніх гурманів, чи не так?

В суботу 22 березня о 19:00 у Рівненському палаці дітей та молоді на малій сцені відбудеться творчий вечір Олени Черніговець «Спогади. Римований мармелад». Це перший авторський вечір молодої рівненської письменниці, члена літературного об’єднання «ПОЕТАРХ», учасниці фольклорного ансамблю «Горина», учасниці мистецьких вечірок «Вишневий пиріг» та вечорів класики в Палаці дітей та молоді. Нагороджена «Золотим апельсином» за популяризацію українського поетичного слова. І це ще далеко не весь перелік заслуг Олени, хоча головне не те.

Саме в цю суботу вона представить вам свої поетичні напрацювання за останній рік. Вірші перемішані з театралізованими показами, грою на фортепіано та гітарі і співами романсів. Олені допомагатимуть: Ірина Душинська, Олександр Покотилюк (учасник музичної формації «The chess») та «Молодіжний експериментальний театр Рівного».

Організаторами творчого вечора є Громадська мистецька формація «МЕТР» та ЛО «ПОЕТАРХ». Олена Черніговець люб’язно запрошує всіх поринути у свої мармеладні спогади.Bookmark and Share