ЖИТОМИРЩИНА: конгрес молодих підприємців


Житомирська обласна організація «Рада молодих підприємців України», Молодіжний парламент Житомирської області спільно з головним управління економіки та управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації 21 березня 2008 року за адресою м. Житомир, майдан С.П. Корольва, 1 (актовий зал облдержадміністрації) проводять ІІ Конгрес молодих підприємців Житомирщини. Участь у конгресі візьмуть 70 молодих підприємців області, представники фіскальних, дозвільних органів та банківських сфер. Участь у Конгресі візьмуть голова Житомирської облдержадміністрації, заступник голови, голова представництва Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва в Житомирській області.
Учасники та запрошені обговорять проблемні питаняя підприємців області, розглянуть та примуть «Програму розвитку молодіжного підприємництва у Житомирській області на 2008 -2011 роки».
Головна мета Програми – спрямування органів виконавчої влади, суб’єктів малого підприємництва та їх громадських об’єднань на створення сприятливих умов розвитку молодіжного підприємництва області, формування і впровадження ефективної системи його обслуговування, підтримки і захисту шляхом концентрації фінансових, матеріально-технічних ресурсів, виробничого і наукового потенціалу.


Прес-служба ЖОО «Рада молодих підприємців України»
374770@mail.ru
Валера Прокопчук


Bookmark and Share

подробное описание коррекция бровей у нас.