ХАРКІВ: Маzепа Фест


Маzепа Фест у поході на Харків

23 і 30 березня у Харкові відбудуться відбіркові концерти, учасники яких виборюватимуть право участі у Маzепа Фесті-2008, що відбудеться у Полтаві. Попереднє просіювання пройшло на підставі раніше надісланих ознайомчих записів, а під час прослуховування наживо маzепівці зроблять остаточний вибір. Концерти відбуватимуться у відомому не лише у столиці Слобожанщини закладі – у клубі Churchill’s Music Club (Харків, вул. Дарвіна 9). На 12 квітня загадується дійство на Європейській площі Харкова, в якому візьмуть участь і переможці цього відбіркового туру.

У Черчіль-клубі змагатимуться гурти: Cheels (в минулому Chillout), Jah Pre, Пентахауз (в минулому Contraband), ЭДС, АйАгаш, Jam Bat, БеZколір, КРАБ. З кожного концерту буде відібрано по одному переможцю, але може трапитися так, що суддівська рада вподобає собі й більшу кількість рок-роїв. Однак це будуть далеко не всі учасники майбутньої забави, позаяк у Харкові відбір здійснюватиметься тільки для гуртів Сходу України.

Затія винести Маzепу Фест за межі Полтави у зачинателів дійства існувала вже кілька років, однак втілити її в життя вдалося лише цьогоріч. Не виключено, що у майбутньому подібні відбори відбуватимуться і для інших країв України, відповідно в інших містах. Провести Маzепу Фест 2008 у Полтаві заплановано на 8-10 червня.

Довідки стосовно відбіркових виступів у Харкові – у п. Василя Рябка за особовим (067) 711 1473.

ФДР Вісті з Краю 20 Березня 2008

ХАЙ ЩАСТИТЬ!
Юрко Зелений
+38067-94-658-34–особовий
+38044-417-56-14–осідок, факс
www.fdr.com.uaBookmark and Share