Студенти збирають підписи за розширення прав студентського самоврядування


Оскільки Міністерство освіти не хоче вносити змін до законодавства про вищу освіту, які б значно демократизували життя в українських вузах, активісти інціативи Всеукраїнська мережа студентських громад розпочала збір підписів під зверненням до Президента та парламенту такого змісту:

Президенту України
Верховній Раді України

ЗВЕРНЕННЯ

Ми, студентські лідери, керівники студентських та молодіжних організацій, органів студентського самоврядування, студенти, звертаємось до Вас.
Нині в Україні стрімко розвивається студентське самоврядування. Воно вирішує все більше проблем навчально-виховного процесу. Розвиток студентського самоврядування в Україні виходить на європейський рівень. Розуміючи незворотність євроінтеграції та Болонського процесу, усвідомлюючи перемогу демократичних цінностей в Україні, вагому роль в якій зіграло студентство, закликаємо Вас законодавчо врегулювати діяльність студентського самоврядування, прийнявши закони європейського рівня.
Просимо прискорити розгляд законопроектів, що стосуються студентського самоврядування та перебувають на розгляді у Верховній Раді (№№ 6352, 2599), щоб забезпечити прийняття прогресивних змін, закласти демократичні норми та права студентського самоврядування і повноцінну можливість участі студентів в управлінні ВУЗами через органи студентського самоврядування .

"Молодий рух"

Bookmark and Share