ХАРКІВ: презентація програми ЄС "Молодь в дії"


Презентація програми "Молодь в дії" в Харкові
Запрошуємо молодих людей, лідерів молодіжних громадських організацій, професіоналів, які працюють з молоддю і зацікавлені розвивати міжнародну співпрацю та реалізовувати міжнародні молодіжні проекти на презентацію програми ЄС "Молодь в дії". Презентація відбудеться 24 березня 2008 р. в аудиторії №6-60 головного корпусу Харківського Національного Університету ім. Каразіна за адресою площа Свободи 4. Початок презентації о 17:00.

Програма "Молодь в дії" – це програма Європейської Спільноти, яка надає можливості міжнародної співпраці для молоді країн Європи, у тому числі й України. Програма "Молодь в дії" реалізується у 2007-2013 рр. ЇЇ попередницями були Програми "Молодь" (2000 - 2006) та "Молодь для Європи" (1993-1999). Вже в рамках програми "Молодь для Європи" була започаткована практика участі у проектах молоді з країн, які на той час були сусідами країн-членів ЄС та країн-кандидатів. У рамках Програми "Молодь" така діяльність активізувалася ще більше, а з 2007 року Програма "Молодь в дії" дає чергові можливості для фінансування проектів.

За підтримки Програми “Молодь в дії” молоді люди з України у співпраці з партнерами з інших країн можуть брати участь у молодіжних обмінах та міжнародній волонтерській діяльності. Молодіжні лідери, працівники організацій та інституцій, які працюють з молоддю, мають можливість підвищувати свій професійний рівень на тренінгах та інших заходах, спрямованих на налагодження партнерства, підвищення якості реалізованих проектів та поглиблення своїх знань у різних сферах молодіжної роботи.

Презентація проводиться в рамках проекту "Інформування та залучення громадськості до процесу європейської інтеграції через участь, розвиток та управління європейськими проектами", який реалізується Донецьким молодіжним дебатним центром за фінансової підтримки Європейської програми Міжнародного фонду \\"Відродження\\".


Bookmark and Share