8-а конференція європейських міністрів, відповідальних за питання молоді


Київ збере європейських міністрів з питань молоді

У другій декаді березня в м. Будапешт (Угорщина) Перший заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Ілля Шевляк взяв участь у засіданні Керівного комітету Ради Європи з питань міжурядового співробітництва у молодіжній галузі.

Одним з найголовніших питань порядку денного стала підготовка до 8-ої конференції європейських міністрів, відповідальних за питання молоді, яка пройде 10-11 жовтня в Києві.

Під час засідання Керівного комітету РЄ учасники розглянули проект заключного документу Київської конференції "Молодіжна політика Ради Європи: на період до 2020 року", який визначає основні тенденції розвитку європейської молоді та стратегії державної політики країн-членів Ради Європи, які б відповідали викликам сьогодення.

Іллю Шевляка також було обрано до складу Бюро Керівного комітету Ради Європи з питань міжурядового співробітництва у молодіжній галузі.

У рамках візиту І.Шевляк провів робочі зустрічі з керівництвом профільного Комітету Ради Європи, в ході яких було обговорено питання подальшого співробітництва. Ілля Шевляк, зокрема, ініціював проведення серії "круглих столів" для представників української молоді з питань європейської молодіжної політики та організації ознайомчих візитів до Ради Європи.

Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спортуBookmark and Share