ХАРКІВ: навчання молодих лідерів


Запрошення на навчання молодих лідерів (Харків)

Протягом квітня Харківський міський центр дозвілля молоді проводитиме традиційне навчання молодих лідерів. Цього разу тематика буде присвячена розвитку комунікативних, інтелектуальних і лідерських якостей особистості молодої людини.

Запрошуються представники місцевих громадських організацій, учнівського та студентського самоврядування, зацікавлена молодь м. Харкова.

Індивідуальні та групові заявки для участі слід надсилати на polocki@mail.ru до 29 березня 2008 р. (включно) за довільною формою:
- ПІБ;
- дата народження;
- місце роботи/навчання;
- контакти (телефон, e-mail, icq).

Навчання проходитиме 5, 12 і 19 квітня в другій половині дня, а також 25-26 квітня протягом усього дня. Участь безкоштовна. Всі учасники навчання будуть забезпечені роздавальними матеріалами, перервами на кафу/чай і легку їжу. Учасники, що будуть присутніми на всіх заходах навчання та виявлять себе активними, будуть вважатися такими, що успішно завершили навчання, та відзначені відповідними сертифікатами. У разі необхідності надання учасникам документів, що засвідчать їхню відсутність на місці їхньої роботи/навчання за поважної причини, Харківський міський центр дозвілля молоді надасть такі офіційні листи на весь час участі в заходах навчання.
Більш докладна інформація щодо програми навчання буде опублікована після 29 березня на сайтах управління у справах сім'ї та молоді Харківської міської ради (ussm.ho.com.ua) й Харківського міського центру дозвілля молоді (centrmolodi.kharkov.com).

Для довідки. Навчання молодих лідерів проводиться в різних формах і з різним ступенем інтенсивності з 1994 року, зокрема, спільно з молодіжними громадськими організаціями. За цей час воно набувало форм різних семінарів, шкіл, курсів, міжрегіонального обміну тощо. Навчання покликано готувати кадри для органів державної влади та місцевого самоврядування. Наразі навчання здійснюється Харківським міським центром дозвілля молоді в рамках реалізації міської Комплексної програми "Молодь Харкова" на 2007-2008 рр., затвердженої рішенням ХІІ сесія Харківської міської ради V скликання від 27 грудня 2006 р. № 247/06.

Контакти:
Артем Коновалов
керівник Громадського інформаційно-аналітичного Центру для молоді
+380 97 9018902
info@ciacy.org.ua
Альона Леонова
директор Харківського міського центру дозвілля молоді
роб. тел./факс 7050816
leonovaa@ua.fm
Bookmark and Share