Зустріч керівництва


18 червня в місті Києві відбулася зустріч керівництва НА та МФ. З білоруського боку в зустрічі прийняли участь заступник керівника Молодого Фронту Павєл Красовскі та голова Гродненської організації, депутат Мостовської районної ради Алєсь Зарембюк, а також представник МФ в Україні Ігор Щeкаревич. Національний Альянс представляли Ігор Гузь та Аліна Шпак.
Були обговорені плани спільної праці протягом літа, основні етапи в підготовці до створення українсько-білоруського центру співпраці молоді, а також питання навчання в Україні відрахованих за політичні переконання білоруських студентів. Окрім того молодофронтівці поділились інформацією про стан справ по висуненню єдиного кандидата в Президенти від білоруської опозиції.
Окремо торкнулись координації обидвох структур під час десятиденного голодування молодофронтівців у місті Жодзіно Мінської області в знак протесту проти переслідування білоруської опозиційної молоді. В Україні на їхню підтримку Національний Альянс провів всеукраїнську акцію під назвою "Дайте їм навчатись!" яка відбулась у Києві, Луцьку, Львові, Івано-Франківську, Вінниці, Полтаві, Кривому Розі та Стаханові Луганської області.
Також була обговорена концепція співпраці з молодіжними організаціями право-центриської спрямованості Східної Європи.

"Національний Альянс"

Bookmark and Share