ЛЬВІВЩИНА: "Шевченко – Фест"


16-18 травня вже вдруге проходитиме Молодіжний фестиваль-конкурс "Шевченко – Фест", присвячений 147 річниці перевезення тіла генія нашого народу, Тараса Шевченка, в Україну.

Організатори: ЛММГО "Молодіжне Об’єднання "ГРАНІТ", ЛММГО "Студентське братство Львівської політехніки", Міський Палац культури імені Гната Хоткевича, Благодійний Фонд "Мистецтво".

Співорганізатори: Молодіжна громадська організація МНК, Студентського братства ім. Степана Бандери.
Під егідою Львівської міської ради та Львівської обласної державної адміністрації.

Метою заходу є продовження ідей Шевченка в творчості сучасної молоді, створення десятків і сотень нових і цікавих творів на шевченківську тематику, донесення до загалу, а насамперед до молоді, усвідомлення невід'ємности Кобзаря від сучасної України, рідної мови та нашої національної свідомости, розкриття незнаної досі сторони його особистости, та вшанування його пам'яті, міцно поставивши у серцях заповіт дійсного українця.

До розгляду приймаються роботи за таким номінаціями:
1.Сучасна пісня на слова Т. Шевченка або на шевченківську тематику.
2.Малюнок на шевченківську тематику.
3.Фотографія на шевченківську тематику.
4.Авторська поезія та проза на шевченківську тематику.
5.Короткометражні фільми на шевченківську тематику.

Переможців визначатимуть у всіх 5-ти номінаціях, у кожній номінації вручатимуть одну ІІІ, одну ІІ та одну І премії. Також буде вручено спеціяльний приз фестивалю одному конкурсанту, вибраному з усіх п`яти номінацій – приз глядацьких симпатій. Усі переможці отримають цінні подарунки.

Участь у Фестивалі безкоштовна, щоб кожна молода особа віком від 14 до 35 років, зацікавлена шевченківською темою, могла взяти участь у проєкті, незалежно від її матеріяльного становища.

Заявки на участь у конкурсі приймаються поштою до 18 квітня 2008 року за адресою вул. Глибока, 12, м. Львів, 79013 (клуб-офіс СБЛП) і вважаємо прийнятими тільки за наявності усіх обов'язкових додатків.

За додатковою інформацією звертайтеся до координатора проєкту Ореста Кодратовича
за тел.: 8-032-237-00-01, 8-063-263-89-31, або e-mai: shevchenko_fest@yahoo.com,
веб-сайт www.shevchenko-fest.org.uaBookmark and Share