ГАЛИЧИНА-ВОЛИНЬ: КПСС запрошує на Третю Школу лідера студентського самоврядування


Представників студсамоврядування ВНЗ Львівської, Івано-Франківської, Тернопільської та Волинської областей Комітет підтримки студентського самоврядування запрошує на Третю Школу лідера студентського самоврядування

Представників органів студентського самоврядування, активні студенти, які мають намір створити студентського самоврядування чи брати активну участь у його діяльності, запрошують організатори взяти участь у Третій Школі лідера студентського самоврядування.

Школа буде проводитися у смт. Верховина Івано-Франківської області з 18 квітня до 20 квітня 2008 року включно.

Для участі у тренінгах запрошуються учасники із Івано-Франківської, Тернопільської, Львівської та Волинської областей.

Перевага надаватиметься: учасникам із Івано-Франківської та Тернопільської областей, представникам органів студентського самоврядування, які ще не брали участь у Першій чи Другій Школі лідера студентського самоврядування, та яким випусники попередніх Шкіл лідера студентського самоврядування надали письмові рекомендації.

Учасники, які пройшли тренінги Першої та Другої Школи лідера студентського самоврядування, можуть зголошуватися до 4 квітня для участі як тренери чи асистенти тренерів.

В рамках Школи передбачається проведення досвідченими тренерами таких блоків: «Лідерство та псевдолідерство у студентському самоврядуванні», «Мотивація і побудова команди в студентському самоврядуванні, робота із студентами», «У пошуках мети студентського самоврядування: український та міжнародний досвід», «Співпраця із адміністрацією: як ефективно вирішувати питання на користь студентів та лобіювати інтереси студентів» та інші.

У рамках Школи покриваються витрати учасників на проживання та харчування, участь у тренінгах безкоштовна. Доїзди до Івано-Франківська – за рахунок відряджуючої сторони, від Івано-Франківська до Верховини – за рахунок проекту. Організатори допомагають у оформленні документів для відшкодування витрат на відрядження за рахунок ВНЗ чи інших установ, які відряджають учасника.

Захід проводиться Комітетом підтримки студентського самоврядування (КПСС) у партнерстві із Студентською радою м. Івано-Франківська, Волинською студентською радою, Інформаційно-правовим Центром «Наше право», Центром інформаційних досліджень «Меридіан» у рамках проекту «Посилення ролі та підвищення потенціалу студентського самоврядування в Україні».

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

Претендентам потрібно заповнити і подати до організації електронною поштою заявку, яка є у додатку, або звернутися за заявкою до організації, до 12 квітня.

Контакти:
Яцків Тетяна, Хауляк Ярослав
Комітет підтримки студентського самоврядування
м. Львів, вул. Б. Хмельницького 34 оф. 6
Тел. 80322 975427, моб. 80974434233
Ел.адреса: kpsslv@gmail.com

АНКЕТА:
Bookmark and Share