КИЇВ: «Серце до серця»


Прес-конференція Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»

27 березня о 12:00 в Українській спеціалізованій дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» (вул. В.Чорновола, 28/1, корпус №15, актова зала) Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до Серця» проводить прес-конференцію «Підсумки акції «Почуйте всі!» за результатами 2007-го року».
Буде передане закуплене медичне обладнання для дитячих ЛОР-відділень для лікування та діагностики дітей з вадами слуху. Загальна вартість медичного обладнання за суспільно зібрані гроші становить понад 280 тис грн.
Серед гостей представники Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, Департаменту з усиновлення та захисту прав дитини, головний дитячий отоларинголог України Косаковський А.Л., головний дитячий офтальмолог України Барінов Ю.В., головні лікарі обласних лікарень, почесні волонтери, лідери молодіжних громадських і благодійних об’єднань, та координатори акції.

Фонд «Серце до Серця» був заснований у 2006 році. Головна мета діяльності – порятунок життя і здоров’я дітей. Фонд діє за принципами прозорості, простоти, всестороннього контролю і публічного звітування.
Головною умовою передачі придбаного медобладнання в користування лікарням є безкоштовне діагностування та лікування на ньому дітей. Кожна окрема одиниця обладнання, встановлена у визначеній лікарні фірмою-виробником, означена логотипом Фонду, за яким громадяни легко розпізнаватимуть його.
За придбаним Фондом обладнанням здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян.
Минулого року лідерами по збиранню коштів стали Одеська і Львівська області та місто Київ, для яких було закуплене найдорожче обладнання:
• Аудіометри ЕР 15 и AD229b – діагностичні пристрої для визначення гостроти слуху. Призначені для визначення межі (порога) слуху людини суб’єктивним методом з відображенням результатів обстеження (аудіограм) на екрані, передачі данних обстеження на компьютер і їх друку на зовнішній принтер;
• Імпедансний аудіометр - пристрій для виявлення захворювань середнього вуха, діагностики стану функції слухової труби, ретрокохлеарних порушень іннервації м’язів середнього вуха, диференційної діагностики туговухості.

Цього року Фонд „Серце до серця” втретє проводитиме акцію „Почуйте всі!” (14-20 квітня 2008 року). Протягом тижня здійснюватиметься суспільний збір коштів по всіх областях України для закупівлі обладнання для лікування та діагностики вад зору в дітей. Всі зібрані кошти переводяться на рахунок Фонду і потім у повному обсязі направляються на закупівлю обладнання (окремо по кожній області).

На прес-конференцію запрошуються представники преси, радіо та телебачення.

Акредитація:
Анастасія Бабенко
+38(096)900-00-92
babenko_a@ukr.netBookmark and Share