ЛЬВІВ: “Молодь на ринку праці Львова: проблеми та шляхи їх вирішення”


Громадське слухання “Молодь на ринку праці Львова: проблеми та шляхи їх вирішення”

Громадські організації, органи студентського самоврядування та всі охочі можуть взяти участь у громадському обговоренні “Молодь на ринку праці Львова: проблеми та шляхи їх вирішення”, яке відбудеться в понеділок 31 березня.

Метою проведення заходу є визначити основні проблемні питання працевлаштування молодої людини у Львові та визначити основні можливості їх вирішення силами місцевої громади.

Захід проводиться в рамках проекту “Громадські слухання на місцевому рівні – виклики для громадськості” Всеукраїнською громадською організацією “Фонд розвитку демократії” та місцевим партнером – Львівською міською організацією ВМГО “Фундація регіональних ініціатив” за підтримки Міжнародного Республіканського Інституту.

На обговорення будуть запрошенні представники міського центру зайнятості, представники Львівського обласного молодіжного центру праці, представники профільних управлінь Львівської міської ради, об’єднання працедавців Львова, громадські організації та представники органів студентського самоврядування та профкомів.

На думку організаторів саме діалог працедавців та потенційних працівників дозволить ефективно вирішити одну із найактуальніших молодіжних проблем – проблему працевлаштування та першого робочого місця.

Початок - о 15:00 в залі “Світлиця”, вул. Дорошенка, 16.Bookmark and Share