КИЇВ: дні Європи в Україні 2008: набір волонтерів


Дні Європи в Україні 2008: набір волонтерів розпочато!

ММГО «Європейський молодіжний парламент – Україна» – молодіжний партнер проведення Днів Європи 2008, які цього року організовуються Міністерством закордонних справ України та відповідними міськими і обласними адміністраціями Києва, Одеси та Донецька спільно з Представництвом Європейської Комісії в Україні, – запрошує активну молодь взяти участь у проведенні Днів Європи! Ви маєте нагоду стати волонтером однієї з гучніших європейських подій в Україні, співпрацювати з цікавими людьми, представниками партнерських організацій зі всієї Європи. Волонтери будуть працювати в одній дружній команді, що матиме власну символіку та промоційні матеріали; матимуть змогу побувати на рок-концерті та відвідати Європейське містечко.

Дні Європи в України – це чудова можливість дізнатися найцікавіше про Європейський Союз та його відносини з Україною, познайомитися з культурою європейських країн, зустрітися з цікавими людьми, обговорити нагальні питання сьогодення та отримати по-справжньому незабутні враження. Приєднуйтеся до команди волонтерів, яку набирає ЄМП-Україна, та зробіть свій внесок в європейське майбутнє України!

Волонтери співпрацюватимуть з посольствами країн-членів ЄС та країн – кандидатів на вступ до ЄС, допомагати в організації публічних дебатів, проведення мовних курсів.
Просимо охочих долучитися до проведення Днів Європи надіслати наступну інформацію координатору волонтерів Катерині Полуляшенко на електронну адресу EuropeDay2008@eyp-ua.org:

• ПІБ;
• вік;
• освіта (місце Вашого навчання);
• досвід роботи волонтером;
• знання іноземних мов;
• в палатці якої країни хочете працювати
• контакти (телефон, e-mail).

Офіційні дати проведення Дня Європи в Києві – 11 травня, в Одесі – 14 травня, в Донецьку – 17 травня 2008 року.

Координатор волонтерів з радістю відповість на Ваші запитання! Пишіть Катерині на адресу EuropeDay2008@eyp-ua.org


Bookmark and Share