УКРАЇНА-ДНІПРОПЕТРОВСЬК: школа молодого корпоративного юриста


Всеукраїнська правнича школа молодого корпоративного юриста

18-20 квітня у м. Дніпропетровську відбудеться Всеукраїнська правнича школа молодого корпоративного юриста.

Корпоративне право останнім часом приваблює досить широке коло юристів, оскільки, по-перше, характеризується різноманітністю своїх інститутів та, по-друге, спеціалізацією юристів в окремих напрямках корпоративного права.

Сучасна підготовка студентів у сфері корпоративного права є досить непоганою, однак все одно ставиться у велику залежність від професійності особи, яка викладає матеріал. Крім того, нюанси правового та практичного забезпечення діяльності юридичних чи фізичних осіб у сфері корпоративного права залишаються відомими та актуальними лише для тих правників, що постійно практикують у цій сфері.

Метою школи молодого корпоративного юриста є презентація існуючої практики у сфері корпоративного права, яка підноситься як зі сторони уповноважених органів державної влади (приміром, державних реєстраторів виконавчих комітетів міських рад, органів державної податкової служби), так і самих юристів юридичних фірм.

Мета школи:
• провести практичну підготовку студентів, обізнаних із корпоративним правом, до безпосередньої реалізації своїх знань, забезпечити case-study за питаннями зі сфери корпоративного права;
• в разі наявності досвіду роботи у учасників школи у галузі корпоративного права – допомогти із тими сферами, в яких учасник школи не мав практики;
• підготувати учасника школи до практичного надання юридичних послуг з питань корпоративного права.

Організатори школи:
Дніпропетровський Осередок Ліги студентів
Асоціації правників України.

Генеральні партнери школи:
Генеральний партнер: Адвокатське об’єднання „ЮФ „Василь Кісіль і Партнери”, м. Київ;
Генеральний партнер: Юридична фірма „ФАРГО”, м. Дніпропетровськ.

Опис заходу
Школа проводитиметься 18-20 квітня 2008 року в м. Дніпропетровську на базі Академії митної служби України.

Структура школи включатиме послідовні виступи (тренінги) з питань корпоративного права юристів-фахівців у цій сфері. Програма школи обов’язково включатиме наступні позиції:
- перспективи діяльності юридичних осіб за різними організаційно-правовими формами;
- проведення державної реєстрації юридичних осіб: строки, порядок вчинення дій, комплекти документів, формування статутного капіталу, юридична адреса, отримання свідоцтва платника податку на додану вартість;
- внесення змін до установчих документів юридичних осіб різних організаційно-правових форм;
- злиття та поглинання, реорганізація юридичної особи;
- припинення діяльності юридичної особи: зміна складу засновників, податкова звітність, прискорені шляхи ліквідації через банкрутство.

Програма школи також висвітлюватиме інші питання корпоративного права та передбачає інтерактивну роботу тренера (лектора) та студентів-учасників школи.

Робочі мови заходу: українська, російська.

Участь у заході
До участі у заході запрошуються студенти 3-6 курсів навчання юридичних факультетів вищих навчальних закладів України.
Основним критерієм відбору учасників буде мотивація студента, викладена ним у мотиваційному листі.

Зверніть увагу: Школа буде проводитись у форматі виступів (майстер-класів), які розраховані на обов’язкову наявність базових знань студента у сфері корпоративного права.
Для участі у школи планується відібрати найбільш перспективних студентів, майбутня практика яких у найближчому майбутньому буде пов’язана саме із застосуванням корпоративного права, які бажають отримати знання та здобути практичних навичок за
найактуальнішими питаннями корпоративного права, проконсультуватися у практикуючих юристів з питань зі сфери корпоративного права.

Для реєстрації в заході необхідно до 16:00 7 квітня 2008 року подати на адресу оргкомітету школи: liga.dnipro@gmail.com наступні документи:
1. Заявка на участь у заході (бланк додається)
2. Мотиваційний лист.

Зверніть увагу:
Кількість місць обмежена.
Організаційний комітет заходу буле проводити конкурсний відбір учасників за мотиваційними листами.

Фінансові аспекти
Учасники забезпечуються харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами за кошти Ліги студентів АПУ. Проїзд учасникам не відшкодовується.
Учасники сплачують реєстраційний внесок у розмірі 70 грн. для членів Ліги студентів АПУ та 125 грн. для осіб, які не є членами Ліги студентів АПУ.
Реєстраційний внесок сплачується на місці під час реєстрації.

Координати оргкомітету:
Володимир Шпак - Голова Дніпропетровського осередку Ліги студентів Асоціації правників України.
e-mail: liga.dnipro@gmail.com
тел.: 8 067 634 66 76
тел./факс: 8 056 791 19 64
http://www.civicua.org/news/view.html?q=1070822

ЗАЯВКА ДЛЯ УЧАСТІ:
Bookmark and Share