КИЇВ: Фліт і Татхаґата


6 квітня у в столичній домівці Бінґо (просп. Перемоги 112) заграє івано-франківського Фліт. Концерт відбудеться в рамках першого в життєписі гурту всеукраїнського туру, який загалом налічує 16 виступів по всій Україні. У Києві ж хлопці розважатимуть люд ще в одних «в рамках» – на І-му Панк З’їзді, який розпочнеться о 18:00.

Наступного дня, 7 квітня, охочі зможуть побесідувати з флітами віч-на-віч на прес-зустрічі, яка відбудеться о 13:00 за адресою: Київ, вул. Різницька 9-а, осідок 5, код на дверях 140, осередок Е-Моушн). Під час зустрічі Фліт повідає про власні враження від перших концертів з подорожі, про те, що підштовхнуло гурт після завершення гастролей передати частину зароблених коштів на доброчинність, а також присутні зможуть отримати особливе, окремо видане кружальце з піснями, що не увійдуть до жодної з майбутніх платівок прикарпатців: із заголовною Лаю Себе, свіжесенькою Лисичка (сюжетне продовження відомої «жахалки» Їжачок), а також з піснею Око В Кишені та кількома переіначеннями на співанки з попередніх плит. Окремішнє кружальце Лаю Себе підготовлене суто до концертної подорожі Україною, тому у вільний продаж не піде.

Шукати день, місце і час, коли Фліт завітає у ваше місто можна на іменці підкарпатців www.flit.net.ua.

Зголошення і на концерт у Бінґо, і на прес-зустріч з гуртом Фліт – до Наталки Теслі за особовим +38-063-616-6952 чи на скриньки teslyamail [р@влик] ua.fm, teslyamail [р@влик] gmail.com.

Шанувальники рок-романсів великого міста та співаної поезії у виконанні Сестер Тельнюк мають нагоду зустрітися зі своїми улюбленицями 6 квітня у столичному Центральному Будинку Офіцерів (вул. Грушевського 30/1, ст.м. Арсенальна). Квитки: у касі Будинку Офіцерів, міських театральних касах, а також за тел. у Києві (044) 331-2364 чи на сторінці www.olvia.com.ua. Зголошення новинарів до Ольги Єрмак за особовим 8 066 4288781, на особисту скриньку olga.erman [р@влик] gmail.com, або ж через «аську» 434318271. Початок дійства о 19:00.


Татхаґата представляє Веселкові Сни

6 квітня, у неділю, у столичній домівці Київ (ст.м. пл. Льва Толстого, вул. Велика Васильківська 19) Гурт ЙОгурт представлятиме інший гурт – Татхаґата з новою програмою Веселкові Сни. Вечір буде, по-суті, представою наживо майбутньої однойменної платівки, над якою нині триває робота у звукотвірні. До кружальця увійдуть як награння, створені на початку заснування гурту, так і пісні, написані суто для альбому, зокрема і заголовна – Веселкові Сни. Особливим гостем вечора буде Едуард «Діля» Приступа, який вже давно співпрацює з учасниками як і Гурту ЙОгурт, так і Татхаґати. Це буде перший виступ Татхаґати після довготривалої перерви, а заразом перший з низки концертів, що планується провести до завершення поточного концертного сезону на майданчиках Києва. Початок дійства о 22.00.

Свого часу Татхаґата отримала різного ступеню відзнаки на таких пісенних змагах, як Червона Рута-97 та Золотий Інтеграл. У своєму доробку колектив звертається до різних зрізів мистецтва, суспільного життя, мудрознавства та релігії. Стилістичне коріння татхґатівської музики лежить десь посеред арт-року, ритм-н-блюзу, психоделії та медитативі з окремими наголосом на Етно-джерела, особливо індійські та українські.

Гурт Татхаґата створено в середині 90-их років минулого століття товариством молодих «гудців»-однодумців, що прагнули відбутися як особистості у спільній творчості. В різний час у ньому брали участь, зокрема, Євдоким Решетько, Володимир «Дєд» Пономарьов, Сергій Хмельов, КоМаха, Едуард «Діля» Приступа, Роман Драбина та инші.

На даний час у складі Татхаґати перебувають:
Орест Криса – вокал, гітара. Також грає у Гурті ЙОгурт та є головним затійником Тричі за участи Едуарда «Ділі» Приступи та Сашка Положинського. Кирило Бородін – бас-гітара; скрипаль, один із засновників та керівник Гурту ЙОгурт, дієвий учасник проекту КоМаха. Данило Денисов – віртуальний акордеон. Теж соліст Гурту ЙОгурт, а як клавесиніст та гітарист брав участь в ансамблях старовинної музики, свого часу співпрацював з Росавою та Мандрами, автор музики у багатьох жанрах. Сергій Яксон – ударні. Грає у Гурті ЙОгурт на ударних, працює з Тарасом Петриненко у складі ансамблю Гроно, бере участь у багатьох студійних та концертних втіленнях з відомими українськими естрадниками.

Більше про загадані гурти та втілення можна дізнатися на відповідних іменках:
www.tathagata.ws (перебуває в оновленні), www.ghurtyoghurt.com, www.3chi.com.ua, www.ponedilok.com.

Джерело - www.fdr.com.ua
Bookmark and Share