КИЇВ: перший неклубний концерт ТІК


8 квітня у Центральному Будинку Офіцерів (Київ, вул. Грушевського 30/1, метро Арсенальна) о 19:00 гурт ТІК дасть свій перший сольний, нарешті не клубний, концерт у Києві, який пройде в рамках всеукраїнської подорожі Байки Про Оленів. Перед цим концертом хлопці проїхали з виступами добрий шмат України, побували в багатьох містах, і майже в кожному з них глядач неодноразово викликав піснярів на «хочемо ще!».

Програма Байки Про Оленів складається з добре вже відомих багатьом прихильникам ТІКу пісень з першої платівки ЛітераДура та нових творів: Жаба, Гості, В Той День, Тероризм, Еренбі, Прощайте, Дівчата!, Тиха, які становитимуть стрижень майбутньої плити. Запис другого альбому було розпочато на студії «211» у Віталія Телезина перед початком туру і буде продовжено після завершення подорожі. Як показує життя, нові пісні сприймаються слухачем просто на розрив! А співаночка Тиха стала вже своєрідною притчею во язицях. Чому так – можна зрозуміти, послухавши Тиху тут: http://www.youtube.com/watch?v=SDGqoMDbCyw
Повний розклад гастролей на іменці гурту в розділі Афіша - http://www.tikmusic.com.ua/.

Зголошення новинарів на столичний концерт ТіКу – до 12:00, 7 квітня. Прохання до новинарів у своїх зголошеннях чітко зазначати ім’я-прізвище та назву видання/сповісника. Гурт ТіК прибуде до Києва увечері, 7 квітня. Щодо виняткових інтерв’ю з чільником гурту Віктором Бронюком – звертатися до Маріанни Кочевих за особовим +38-0677-121-225 чи скринькою marianna [р@влик] freenet.com.ua. До неї ж зголошуватися і на сам концерт.

ХАЙ ЩАСТИТЬ!
Юрко Зелений
+38067-94-658-34–особовий
+38044-417-56-14–осідок, факс
www.fdr.com.ua


Bookmark and Share