КИЇВ: Тартак відкриває для себе клуби


20 квітня (неділя) у клубі Скай Голл (Київ, ст.м. Оболонь, вул. Малиновського 24/10, Осередок сімейного дозвілля «Дивосвіт») Тартак потішить столичного глядача повноцінним клубним виступом під назвою Квітнева Теза. Трапилося так, що останнім часом гурт переважно концертує на велелюдних майданчиках і здебільшого це відбувається поза Києвом. Однак у січні цього року команда здійснила невеличку, заради проби, клубну подорож Україною, і зробила для себе знакове відкриття: від такого роду виступів залишаються зовсім інші враження.

«Не хочеться дошукуватися причин цього, але по-справжньому оцінити торч від клубних виступів ми змогли лише зараз, – розповідає Сашко Положинський, чільник Тартака. – Тут для нас все зовсім інакше, ніж на великих концертних майданчиках: майже сімейне оточення, коли всі – дуже-дуже свої, дуже близькі одне одному, і морально, і фізично! А головне, у клубах між виконавцем на підмостках та глядачем у залі майже не існує порожнього простору, що на майданах слугує наче невидимою стіною між тобою і слухачем».

Отож, піддавшись вимогам своїх шанувальників, Тартак вирішив дати концерт в одній з київських домівок. Каша Сальцова, чільниця Крихітки Цахес, допомогла визначитися з вибором і настирливо порадила зробити дійство у клубі Скай Голл. Місцина тартаківцям одразу сподобалася, позаяк і простору досить, ще й стоїть гідне обладнання напоготові. Та найголовніше, що до співпраці радо пристало керівництво домівки і пішло на зустріч побажанням Тартака: від прибирання зайвих столів та стільців із зали до особливих настанов щодо роботи охорони під час концерту. «Коли ти бачиш, що люди хочуть не просто використовувати тебе, а співпрацювати, – ділиться враженнями Сашко Положинський, – тоді одразу кортить мати з ними справу».

Очікується, що до рідкісного столичного клубного виступу Тартака долучаться також інші співці, зокрема Нічлава (Андрій Підлужний) та Катя Чілі. Гурт планує пройтися по всіх своїх платівках і заграти таке собі «Вибране» на власний розсуд у виконанні наживо. Як вже повелося на концертах Тартака, двері вечірки відчиняться о 18:00, а вдарять по струнах хлопці і почнуть виголошувати свою Квітневу Тезу рівно о 19:00. Вхід: 80 грн, з летунцем (флаєром) – 60 грн. Подробиці – на tartak.com.ua.

ХАЙ ЩАСТИТЬ!
Юрко Зелений
+38067-94-658-34–особовий
+38044-417-56-14–осідок, факс
www.fdr.com.uaBookmark and Share