ДНІПРОПЕТРОВСЬК: Турчік від Абздольца


Шибайголовий Абздольц вирушив у Турчік – таким лагідним суржиковим слівцем хлопці назвали свої весняно-польові заїзди, які охоплять щонайменше 6 міст. Якщо минула осінь була насичена кінозйомками (музиканти зняли новий виднограй, виконали ролі самих себе у кінострічці Хімія Почуттів та написали звукоряд до фільму Прощенна Неділя), то зима промайнула в теплій затишній студії.

Ну а поки майбутня платівка перебуває у завершальному зведенні, абздольці вирішили попоїздити Україною, поспівати свіжестворених пісень і попитати людей, як назвати нову платівку. Нагадаємо, що перше кружальце Абздольц назвав просто – Альбом, тому пропозиції на взірець Другий Альбом, Альбом. Другий Том тощо, розглядатись не будуть. Особа, котра вигадає найкращий заголовок для платівки, обов’язково отримає великий та цінний уявний подарунок і нову платівку в придачу ще задовго до її офіційної появи.

Отож, розпочав Абздольц свій Турчік 30 березня у столичному клубі Філін, де відбулася гулянка під назвою Чебурашка Фест. А далі шлях гурту пролягатиме через такі міста:

4 квітня – Біла Церква
7 квітня – Фастів
10 квітня – Бережани
13 квітня – Ужур 4
18 квітня – Харків, клуб Черчілль Паб
26 Квітня – Дніпропетровськ, клуб Мастер Шмідт

З питань організації виступів у своєму місті, довідок, якихось подробиць прохання звертатися до Шури Васильчук за особовим (067) 352 4479, або ж на скриньку vidirvana@mail.ru
Bookmark and Share