УКРАЇНА-ОДЕСА: ШКОЛА З ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ


ВСЕУКРАЇНСЬКА ПРАВНИЧА ШКОЛА З ПРАВА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ
м. ОДЕСА, 24 – 26 КВІТНЯ 2008 р.

На даний момент існує велика зацікавленість зі сторони студентства до питань інтелектуальної власності, адже враховуючи той факт, що суспільство поступово перетворюється до суспільства знань, що незабаром основними гравцями будуть особи, які мають ці знання, ідеї та технології. В подібній ситуації виникає необхідність в особах, які б захищали право власності на зазначені об’єкти, а саме в юристах, які спеціалізуються на праві інтелектуальної власності. Необхідність проведення цієї школи для студентів правників була викликана відсутністю дисципліни «право інтелектуальної власності» у більшості ВНЗ країни. До того ж існує замала кількість дійсно кваліфікованих спеціалістів у цій галузі. З цією проблемою неодноразово зустрічаються національні та іноземні компанії в процесі захисту товарних знаків, комерційної таємниці чи авторських прав на території України. Попит на таких спеціалістів очевидно зросте у зв’язку із вступом України до СОТ, адже зростають стандарти захисту інтелектуальної власності.

Мета заходу:
• розповсюдження та популяризація знань про інтелектуальне право серед студентів-правників України;
• створення форуму для формального та неформального спілкування студентів з провідними фахівцями в галузі інтелектуального права.
Організатори заходу:
• Одеський осередок Ліги студентів Асоціації правників України,
• Студентське наукове товариство Одеської національної юридичної академії.
Опис заходу
Школа проводитиметься 24–26 квітня 2008 року в м. Одесі на базі Одеської національної юридичної академії.
Правнича школа представлятиме собою комплекс лекцій, презентацій, тренінгів та майстер-класів з права інтелектуальної власності.
Теми, що будуть запропоновані до розгляду студентам під час проведення школи, будуть визначені після консультацій з провідними українськими юристами, що спеціалізуються на інтелектуальному праві, а також з вченими, що займаються даною проблематикою. Зазначені особи будуть запрошені до проведення окремих навчальних заходів, де вони матимуть можливість поділитися своїм практичним досвідом.
Робочі мови заходу: українська, російська.
Участь у заході
До участі у заході запрошуються студенти 3-6 курсів юридичних факультетів вищих навчальних закладів України. Основним критерієм відбору учасників буде мотивація студента, викладена ним у аплікаційному листі. Формат заходу вимагає від учасників наявність базових знань у сфері права інтелектуальної власності.
Кількість місць обмежена.
Організаційний комітет заходу буле проводити конкурсний відбір учасників за мотиваційними листами!
Для участі, потрібно до 12:00 12 квітня 2008 року надіслати на електрону адресу: intellectual.school@gmail.com заявку на участь у заході (бланк додається) та мотиваційний лист.
Фінансові аспекти
Учасники забезпечуються харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами за кошти Ліги студентів АПУ. Проїзд учасникам не відшкодовується.
Учасники сплачують реєстраційний внесок у розмірі 70 грн. для членів Ліги студентів АПУ та 125 грн. для осіб, які не є членами Ліги студентів АПУ. Реєстраційний внесок сплачується на місці під час реєстрації.
Координати оргкомітету:

Головко Олег,
Голова Одеського осередку Ліги студентів Асоціації правників України
e-mail: o_golovko@ukr.net
тел. 8-050-758-14-36

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ:


Bookmark and Share