ЛЬВІВ-ЧЕРКАСИ: SnapShot


Доброго дня, любителі цифрового фото!

МГО "КРОТУС" повідомляє, що 19 квітня відбудеться чергова гра
SnapShot у Львові-Черкасах на тему "Космос як передчуття".

Детальна інформація, умови та алгоритм реєстрації, а також УВАГА:
можливість запропонувати власну тему для гри на сайті:
www.snapshot.krotus.org


Чекаємо!
Павло Бачинський (БочиК)
www.krotus.org
+38-093-924-68-68
bochick@ukr.net

Що? Де? Коли?
19 квітня 2008 року вп'яте у місті Львові відбудуться змагання зі Снепшоту для прихильників цифрової фотографії, які організовує МГО „КРОТУС”. Змагання стартують о 10:00 біля монументу слави по вул. Стрийській.

Мета Snapshot
Популяризація цифрової фотографії, організація змістовного дозвілля молоді, розвиток художньо-філософського погляду на світ.

Завдання: на фініші представити по одній фотографії, що зроблені безпосередньо під час змагань, на кожну із запропонованих тем.

Суть та перебіг змагань
Команди у складі від 1 до 4 чоловік отримують на старті змагань легенду, де містяться теми для фотографування. Впродовж визначеного часу (від 6 до 8 годин) команди фотографують на задані теми і на фініші представляють для оцінки по одній (найкращій на їх погляд) фотографії на кожну з запропонованих тем. Впродовж тижня роботи команд оцінюються поважними суддями (фотомитці, фотожурналісти, аматори), а також розміщуються на сервері в Інтернеті. За результатами суддівського оцінювання визначаються переможці, які нагороджуються призами.

Організаційні внески
Реєстрація команди - 15 грн. + 5 грн. за кожного учасника команди.
Команда з 1-ої людини - 20 грн.
Команда з 2-х людей - 25 грн.
Команда з 3-х людей - 30 грн.
Команда з 4-х людей - 35 грн.

Критерії оцінювання робіт: точність виконання (1-12 балів), креативність (1-10 балів), художність (1-8 балів), технічність (1-5 балів) = 35 балів максимум!!!

Чого не можна робити?
Якщо ви хочете, щоб вашу команду дискваліфікували, можете зробити хоча б один пункт з нижчепереліченого: здійсніть комп’ютерну обробку знімку; перезніміть чужу фотографію; принесіть фотографію яка зроблена до старту змагань; запізніться або взагалі не приходьте на фініш.

А судді хто?
До оголошення результатів склад суддівської колегії, що складається з фотомитців, журналістів, фотоаматорів, не розголошується.

Коли чекати результатів?
Ну, в залежності від кількості команд на процес оцінювання та зведення результатів триватиме від 7 до 14 днів. Але що буде потім, ми вам не скажемо, бо це сюрприз!


Bookmark and Share