КИЇВ: "Як побудувати партнерство між поколіннями для залучення молоді та розвитку молодіжного лідерства?"


Повідомляємо Вас що з 6 по 9 квітня в м. Києві відбуватиметься п’ята асамблея Світового руху за демократію під назвою «Щоб демократія працювала: від принципів до результатів».
Асамблея збере разом близько 500 активістів-демократів, практиків і дослідників з усього світу.

Попередні Асамблеї відбулися у Індії, Бразилії, Східній Африці та Туреччині.
Запрошені з усього світу учасники Київської Асамблеї, які представляють НУО, аналітичні центри, просвітницькі організації, антикорупційні групи та фонди на підтримку демократії, а також депутати та урядовці, які зацікавлені у демократії, поширюватимуть свій практичний досвід у розбудові демократії, обмінюватимуться інформацією про свою роботу та стратегіями, подолання перешкод, які виникають у їхніх країнах та регіонах.

На асамблеї не буде прийнято декларацій чи політичних рішень. Більше того, робота буде організована у формі семінарів, та дискусій, щоб дати можливість висловитися всім учасникам. Під загальною темою «Щоб демократія працювала: від принципів до результатів» будуть проведені тематичні семінари для обговорення проблеми забезпечення ефективного функціонування демократичних інститутів, таких як незалежне суддівство, ефективні політичні партії та місцеве самоврядування, свобода доступу до інформації, а також захист прав робітників і проведення економічних реформ для подолання бідності.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі одного з семінарів під назвою "Як побудувати партнерство між поколіннями для залучення молоді та розвитку молодіжного лідерства?" (проводять - Олесь Доній, народний депутат України та Олександр Солонтай, Голова ВМГО "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ).

Даний семінар відбуватиметься в середу 9 квітня з 13 год.15 хв. до 15 год. 45 хв. в приміщенні Українського Дому.
Прошу Вас до 8 квітня підтвердити або спростувати Вашу участь в семінарі.
Тел. для контакту: 8 (067) 402-80-31

З повагою,
Голова Молодого Руху
Любомир Грицак
Україна, 04071, м.Київ, вул. Оболонська, 21, ІІІ поверх
Тел./факс: (+380 44) 239-24-26
www.mr.org.ua moloduy_ruh@online.ua


Bookmark and Share