ДОНЕЧЧИНА: "ПОЧНИ З СЕБЕ"


«Розбудова механізмів подолання корупційних явищ в вищих навчальних закладах Донецької області та активізація студентських лідерів для подолання корупції в ВНЗ»

Кампанія з подолання корупційних явищ в вищій освіті


Оголошення конкурсу на участь в обласному тренінгу
„Навчи твій ВНЗ бути чесним – тренінг для студентських громадських спостерігачів”
3-4 травня 2008 р.
м. Святогірьск


В рамках проекту „Почни з себе – Розбудова механізмів подолання корупційних явищ с вищих навчальних закладах Донецької області та активізація студентських лідерів для подолання корупції в ВНЗ” серед зацікавлених вмотивованих студентів оголошується конкурс на участь у тренінгу для студентських громадських спостерігачів.

Протягом травня-червня 2008 р. підготовлені в рамках даного тренінгу громадські спостерігачі під керівництвом соціологів-консультантів будуть брати участь у комплексному моніторингу незалежного тестування та використання сертифікатів під час вступу до ВНЗ Донецької на предмет наявності корупціогених факторів. За результатами моніторингу буде виданий звіт та проведена прес-конференція. Таким чином, студентські громадські спостерігачі не тільки отримають базові теоретичні знання з моніторингу, але й випробують їх на практиці в активній участі в проекті.

Навчання та практична діяльність студентських громадських спостерігачів побудована таким чином, що в ній можуть взяти участь студенти без базових знань чи досвіду в області моніторингу. Тому головним критерієм при відборі учасників тренінгу та програми є вмотивованість студентів до застосування отриманих знань на практиці.

Учасники тренінгу забезпечуються проживанням, харчуванням та тренінговими матеріалами. Вартість проїзду відшкодовується при пред’явленні квитків.

Бажаючим взяти участь в тренінгу та в проекті загалом в якості студентських громадських спостерігачів прохання надсилати до 21 квітня (до 14.00) на адресу way_to_europe@mail.ru анкету з зазначенням:
- особисті данні (ПІБ, електрона адреса, телефон, дата народження, ВНЗ та спеціальність)
- дані про громадську діяльність (якщо є) – проекти, студентське самоврядування, студентська преса і т.д.
- мотивація участі в тренінгу та в програмі.
У темі листа прохання зазначити „Громадський спостерігач”.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до:
Альони Каравай, виконавчого директора ДОО „Альянс”, координатора проекту (телефон: (062) 338-40-83, 8 093 66 55 605). E-mail: way_to_europe@mail.ru

Bookmark and Share