КИЇВ: Мертвий Півень надурив людей. Злегка


Мертвий Півень дещо надурив людей, але у доброму розумінні цього слова. Як ми вже сповіщали, гурт вирішив видати збірку своїх вибраних пісень, визначених шанувальниками гурту у ході відкритого голосування на власній сторінці. Однак якщо спочатку повідомлялося, що голосування триватиме лише до закінчення березня, то тепер з’ясувалося, що його продовжено аж до 13 квітня включно.

Втім, з точки зору виборців, які обирають найкращі пісні Мертвого Півня, це навіть і на добре. Проте після цього дня, навіть якщо голосування і не вимкнуть – воно вже ні на що не впливатиме, тому що 13 квітня в київському Докер Пабі (ст.м. Героїв Дніпра, вул. Богатирська 25) нарешті відбудеться знакова подія в життєписі гурту: Мертвий Півень заспіває, а заразом і наживо запише платівку з найкращої 13-ки своїх пісень, відкрито обраних шанувальниками. Звідси і назва диску цілком правдива: Вибраний Народом.

Оскільки наразі впевнено перемагає пісня Ми Помрем Не В Парижі, команда запросила до її виконання відому співунку, яка з Півнями заспіває вперше. Її ім'я гурт тримає в таємниці – така собі пародія на шоу-бізнесову інтригу. Однак будуть на вечірці й справжні несподіванки для шанувальників.

Початок забави о 19:00. Вхід 35 грн., з літунцем - мінус 5 грн. Довідки та зголошення новинарів на подію: за особовим +38-066-886-3567 чи скринькою info@deadrooster.org.ua , звертатися до добродія Богдана Логвиненка.

ХАЙ ЩАСТИТЬ!
Юрко Зелений
+38067-94-658-34–особовий
+38044-417-56-14–осідок, факс
www.fdr.com.uaBookmark and Share