УКРАЇНА: «Business Battle Україна»


Увага! Оголошується загальна мобілізація!

16 квітня 2008 року стартує новий освітній проект, що дає тобі змогу випробовувати свої сили у великому бізнесі - Національний студентський чемпіонат з управління бізнесом «Business Battle Україна».
Початково проект Business Battle з'явився в Росії, де з величезним успіхом проходить вже 2 роки поспіль і охоплює близько 7000 студентів зі 120 міст. Кращі студенти країни змагаються між собою в управлінні віртуальними компаніями під наглядом рекрутерів провідних компаній, що інвестують в молоде покоління у пошуках талантів.
Що таке Business Battle?
Насамперед, це інноваційний метод навчання студентів, в основу якого закладена імітаційна комп'ютерна модель конкурентного ринку. В Business Battle студенти мають можливість на практиці застосувати свої знання, синтезуючи теорію з різних курсів і дисциплін у єдину стратегію управління компанією. Навчитися ведення бізнесу можна тільки роблячи це, а тому участь у проекті може стати відправною площадкою в побудові успішної кар'єри молодих фахівців.
Участь у проекті Business Battle - це унікальний шанс розкрити управлінський талант, отримати корисні навички роботи в команді, розширити свої пізнання про механізм і функціонування комерційної компанії, взявши участь у безкомпромісній битві із кращими студентськими командами з усією країни.
Крім того, Business Battle - це ще й співтовариство активних і амбітних студентів, які претендують на роль майбутньої бізнес-еліти країни. Ставши частиною співтовариства, студенти зможуть спілкуватися із цікавими людьми, одержувати поради від успішних бізнесменів, знаходити нових друзів і заводити корисні знайомства.

Суть імітації
Учасники Business Battle на певний час стають топ-менеджерами віртуальних компаній, приймаючи стратегічні рішення у сфері маркетингу, фінансів, виробництва, управління персоналом і відповідаючи за фінансові результати компанії. Кожній команді доведеться освоювати нові ринки, безпосередньо конкуруючи один з одним за ресурси та мінливий попит споживачів. У цих непростих умовах, максимально наближених до реальних, важливо не тільки не втратити наявний бізнес, але і зробити все для його розвитку та процвітання, досягнувши найвищих фінансових показників і тим самим здобувши перемогу на ринку. Гра імітує ситуації, які трапляються в реальних компаніях: робота в команді, брак часу, ресурсів, інформації, прийняття оперативних управлінських рішень, щоб перевершити конкурентів. А це означає, що досвід, винесений з гри, молоді таланти зможуть ефективно використовувати в справжньому бізнесі.

Business Battle Україна 2008
Чемпіонат охоплює 9 міст України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Львів, Івано-Франківськ, Маріуполь, Севастополь і Одеса. У кожному місті відбудеться одноденна очна битва між 10 командами. Будуть відібрані лише 50 найсильніших бійців. Для участі в грі, всі представники команд повинні заповнити анкету на сайті businessbattle.in.ua.
За результатами битви в місті визначиться команда-переможець, що потрапить у Національний фінал, що відбудеться наприкінці травня в Києві. Переможців міст, а також чемпіона України чекають нагороди від організаторів і партнерів проекту.
Цілий день за учасниками змагання будуть спостерігати досвідчені «эйчари», які шукають таланти, щоб запропонувати їм успішну кар'єру. Це реальний шанс, яким потрібно скористатися!
Живаючи конкуренція, потужний драйв і справжня бізнес-битва - все це Business Battle Україна!


Наші партнери: Deloitte – стратегічний партнер, (www.deloitte.ua), AIESEC – партнер з розвитку бізнесу, (www.ua.aiesec.org), FFS (www.egoisty.com) – клубний партнер, HRлига – партнер з управління персоналом (www.hrliga.com.ua), StudentPlus+ - інформаційний партнер.


Для участі в Business Battle необхідно:
• Бути студентом українського Вузу економічної або технічної спеціальності;
• Вчитися на 3–4 бакалаврату або на 1-2 курсі магістратури;
• Зареєструватися на сайті www.businessbattle.in.ua (мати персональний логін/пароль);
• Зареєструвати нову команду, або увійти до складу існуючої команди.
• Склад команди повинен бути не менше 4 і не більше 5 чоловік.

Додаткова інформація і реєстрація учасників на сайті: businessbattle.in.ua
Bookmark and Share