ЛЬВІВ: офіційне відкриття і етап Національного студентського чемпіонату з управління бізнесом «Business Battle Україна»


Студентська команда – чемпіон України з управління бізнесом буде визначена в кінці травня.

18 квітня в бізнес-школі «Міжнародний інститут менеджменту» (МІМ-Київ) відбудеться офіційне відкриття і етап Національного студентського чемпіонату з управління бізнесом «Business Battle Україна», що до кінця травня проходитиме у 9 містах України. У відкритті візьмуть участь представники керівництва українських та міжнародних компаній, ЗМІ та студенти, відібрані за попереднім анкетним конкурсом.
Після відкриття відбудеться етап бізнес-змагання між 10 студентськими командами з різних ВНЗ Києва. Під час змагання за студентами спостерігатимуть представники бізнесу, що зацікавлені у молодих талантах, які в недалекому майбутньому можуть поповнити кадровий резерв цих компаній.

Business Battle - це всеукраїнське студентське змагання, яке дає можливість спробувати свої сили в бізнесі, зрозуміти його закони і правила, розробити стратегію для власного бізнесу або почати кар'єру в крупній компанії. В основу цього інноваційного освітнього проекту покладено імітаційну комп'ютерну модель конкурентного ринку. У Business Battle студенти стають топ-менеджерами віртуальних компаній і мають можливість на практиці застосувати свої знання з різних дисциплін в єдину стратегію управління бізнесом, безпосередньо конкуруючи один з одним за ресурси та мінливий попит споживачів. На етапи чемпіонату запрошуватимуться представники бізнесу та ЗМІ.

Подальші одноденні етапи чемпіонату відбуватимуться у наступних містах:
Львів – 22 квітня
Івано-Франківск – 23 квітня
Харків – 13 травня
Донецьк – 14 травня
Мариуполь – 15 травня
Севастополь – 19 травня
Одеса – 21 травня
Київ – 22 травня

Технічний запуск проекту і перше змагання відбудеться вже 16 квітня у Дніпропетровську. У кожній грі візьме участь не більше 10 команд по 4-5 чоловік за результатами жорсткого відбору. Національний фінал, в якому візьмуть участь команди, що перемогли на змаганнях в своїх містах і де буде визначена команда-чемпіон України, відбудеться у Києві в кінці травня.
Проект Business Battle вже 2 роки з величезним успіхом проходить в Росії і охопив близько 7000 студентів зі 120 російських міст. Кращі студенти змагаються між собою в управлінні віртуальними компаніями під наглядом представників провідних компаній, що шукають молоді таланти.

Партнери Business Battle Україна: компанія Deloitte, молодіжна організація AIESEC, Клуб «EgoЇсти» (компанія Fast Food Systems), HR-Ліга, студенський журнал StudentPlus.

Додаткова інформація на сайті: www.businessbattle.in.ua

Bookmark and Share