Студенти-медики, які мітингують: Поліщуку рішення суду не указ


Члени Всеукраїнської молодіжної організації студентів-медиків "Здоров`я України" звернулися з відкритим листом до Президента України Віктора Ющенка, прем`єр-міністра Юлії Тимошенко з проханням звільнити з займаної посади міністра охорони здоров`я України. Про це заявив координатор молодіжної організації Руслан Секела. Студенти провели акцію протесту, у ході якої вимагали негайної відставки міністра охорони здоров`я Миколи Поліщука. Студенти-медики стверджують, що відомство всупереч рішенню суду примушує медичні навчальні заклади скорочувати спеціальності та продовжувати термін інтернатури.

За словами Миколи Поліщука, всі зміни в роботі медичних навчальних закладів - на благо людей. А останню крапку в суперечці навколо Закону поставить суд.

Руслан Секела, координатор Всеукраїнського Комітету Захисту студентів: "Фактично протягом наступного часу майже всі шестикурсники повинні заплатити десь до десяти тисяч гривень за перші півроку навчання в інтернатурі. У багатьох таких грошей немає".

Микола Поліщук, Міністр Охорони здоров`я: "Їм більше доплачувати не доведеться. У наступному бюджеті ми закладемо ті гроші, щоб вони могли отримати спеціальність за державні кошти. Заплатять, як за рік, а будуть навчатися півтора-два роки", - передає Новий канал.

За матеріалами: "From-ua"

Bookmark and Share