ЛЬВІВ: відбірковий тур проекту Business Battle


22 приміщенні Харчового технікуму за адресою Пулюя 42 з 9.00 до 18.00 відбудеться відбірковий тур всеукраїнського студентського змагання Business Battle.

Учасниками проекту можуть стати студенти 3-5 курсів українських вузів економічної чи технічної спеціальності або аспіранти. Для цього потрібно зареєструватись на сайті www.businessbattle.in.ua до 18 квітня.

Business Battle - це всеукраїнське студентське змагання, яке дає можливість спробувати свої сили в бізнесі, зрозуміти його закони і правила, розробити стратегію для власного бізнесу або почати кар'єру в крупній компанії. У Business Battle студенти мають можливість на практиці застосувати свої знання, синтезуючи теорію з різних курсів і дисциплін в єдину стратегію управління бізнесом.

Учасники Business Battle на певний час стають топ-менеджерами віртуальних компаній, приймаючи стратегічні рішення у сфері маркетингу, фінансів, виробництва, управління персоналом і відповідаючи за фінансові результати компанії. Кожній команді доведеться освоювати нові ринки, безпосередньо конкуруючи один з одним за ресурси та мінливий попит.

Львівський відбірковий відбувається за сприяння молодіжної організації AIESEC у Львові.

Контакти:
Славік Чарковський
foldem@mail.ru
8 063 259 16 16

Business Battle Ukraine 2008

Історія
Початково проект Business Battle з'явився в Росії, де з величезним успіхом проводиться вже 2 роки поспіль і охоплює близько 7000 студентів з 120 міст. Кращі студенти країни змагаються між собою в управлінні віртуальним бізнесом під наглядом HR-менеджеров провідних компаній. Проект організовується провідною бізнес-школою країни - Академією народного господарства при уряді РФ за підтримки Міносвіти Росії. Business Battle підтримують російські і міжнародні компанії, що інвестують в молоде покоління у пошуках талантів.
У квітні стартує Всеукраїнський студентський чемпіонат з управління бізнесом – «Business Battle Україна», організатором якого виступає компанія «Бізнес-лабораторія».

Що таке Business Battle?
Перш за все, це інноваційний метод навчання студентів, в основу якого закладена імітаційна комп'ютерна модель конкурентного ринку. У Business Battle студенти мають можливість на практиці застосувати свої знання, синтезуючи теорію з різних курсів і дисциплін в єдину стратегію управління бізнесом. Навчитися веденню бізнесу можна тільки роблячи це, і в цьому сенсі участь в проекті може стати відправним майданчиком в побудові успішної кар'єри для багатьох молодих талантів. Таким чином, Business Battle – імітаційна гра, унікальний тренажер аналогів якому поки в Україні не було. Імітаційна гра створює унікальне освітнє середовище, яке, з одного боку, забезпечує необхідну мотивацію учасників (за рахунок елементу суперництва і конкуренції), а з іншого боку, формує запит на нові знання у учасників в той момент, коли вони стикаються у грі з проблемною ситуацією, яку не можуть вирішити власними силами.
Business Battle - це всеукраїнське студентське змагання, яке дає можливість спробувати свої сили в бізнесі, зрозуміти його закони і правила, розробити стратегію для власного бізнесу або почати кар'єру в крупній компанії. Участь в проекті – це унікальний шанс розкрити управлінський талант, отримати корисні навички роботи в команді, розширити свої пізнання про механізм і функціонування комерційної компанії, взявши участь в безкомпромісній битві з кращими студентськими командами зі всієї країни.
Попри все, Business Battle - це ще й співтовариство активних та амбітних студентів, що претендують на роль майбутньої бізнес-еліти країни. Ставши частиною співтовариства, студенти зможуть спілкуватися з цікавими людьми, отримувати поради від успішних бізнесменів, брати участь в сумісних ініціативах, знаходити нових друзів і заводити корисні знайомства.

Суть гри
Учасники Business Battle на певний час стають топ-менеджерами віртуальних компаній, приймаючи стратегічні рішення у сфері маркетингу, фінансів, виробництва, управління персоналом і відповідаючи за фінансові результати компанії. Кожній команді доведеться освоювати нові ринки, безпосередньо конкуруючи один з одним за ресурси та мінливий попит. У цих непростих умовах, максимально наближених до реальних, важливо не тільки не втратити наявний бізнес, але і зробити все для його розвитку та процвітання, досягнувши найвищих фінансових показників і тим самим здобувши перемогу на ринку. Умови гри дуже близькі до реальних: конкуренція на ринку, робота в команді, брак часу, ресурсів, інформації, робота в умовах невизначеності. А це означає, що досвід, винесений з гри, може бути ефективно використаний учасниками при роботі в реальних компаніях.


Business Battle Україна
Чемпіонат охоплює 12 міст України: Київ, Дніпропетровськ, Донецьк, Харків, Бердянськ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Маріуполь, Сімферополь, Севастополь та Одеса. У кожному місті відбудеться одноденна очна зустріч. За підсумками гри визначаються дві кращі команди, які пройдуть далі у фінальну битву. У кожній грі бере участь не більше 10 команд по 3-5 чоловік, тому відбір буде жорстким. До змагань допускаються студенти 3-5 курсів економічних і технічних спеціальностей. Фінал відбудеться в кінці травня в Києві, де 16 переможців міст змагатимуться за звання чемпіона України.
Після реєстрації на сайті проекту www.businessbattle.in.ua, у кожного учасника буде «особиста справа», де фіксуватимуться його успіхи і особисті компетенції. На очних зустрічах будуть присутні представники бізнесу, а також досвідчені «ейчари», завдання яких буде оцінити ці компетенції.
Проект також дуже цікавий представникам бізнесу, оскільки дає прямий доступ до співтовариства молодих талантів, які в недалекому майбутньому можуть поповнити кадровий резерв цих компаній. Тому Business Battle – це ще і потенційне місце для старту успішної кар'єри!

Для участі в “Business Battle” необхідно:
Бути студентом українського Вузу економічної або технічної спеціальності;
Вчитися на 3–5 курсі або в аспірантурі;
Зареєструватися на сайті www.businessbattle.in.ua (мати персональний логін/пароль) (пройти на сторінку Реєстрації);
Зареєструвати нову команду, або увійти до складу існуючої команди
Склад команди повинен бути не менше 3 і не більше 5 чоловік.
Додаткова інформація і реєстрація учасників на сайті: businessbattle.in.ua
Bookmark and Share