ЛУЦЬК: "Студентська весна-2008"


"Студентська весна" розпочинається у Луцьку

15 квітня 2008 року вперше в Луцьку відбудеться Міський Форум органів студентського самоврядування "Студентська весна-2008".
Форум проводиться з ініціативи Волинської обласної молодіжної громадської організації "Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)" за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні та Відділу сім’ї та молоді Луцької міської ради.
Форум покликаний допомогти консолідації активного студентства міста Луцька, з метою впливу на прийняття рішень як в своїх навчальних закладах так і в регіоні вцілому, а також передати позитивний досвід діяльності та налагодити партнерські стосунки між різними студентськими організаціями Волині та інших регіонів України.
До участі у заході запрошені студенти-представники органів студентського самоврядування та студентських профспілок вищих навчальних закладів Луцька, члени молодіжних громадських організацій, що співпрацюють зі студентським самоврядуванням, а також представники ОСС з інших регіонів України.
Програма Форуму складатиметься із пленарного засідання (виступи гостей, доповідачів), роботи в секціях (формат круглого столу) та підсумкового засідання (презентація роботи секцій, затвердження резолюції).
Секційна тематика Форуму:
1. Консолідація студентів з метою впливу на прийняття рішень місцевою владою.
2. Законодавче регулювання діяльності студентського самоврядування.
3. Роль студентських організацій у вирішенні соціально-побутових проблем студентів.
4. Пошук фінансових ресурсів: місцеве спонсорство, гранти, програми місцевих органів влади.
Результатами роботи Форуму стане розробка резолюції, що буде містити пропозиції органам державної влади, місцевого самоврядування, адміністраціям університетів, органам студентського самоврядування та проведення круглого столу за участю представників місцевих органів влади та керівників навчальних закладів зі студентськими активістами, щодо реалізації ініціатив прийнятих на Форумі.
Форум відбудеться 15 квітня 2008 року в приміщенні Навчально-методичного центру профспілок, за адресою: м. Луцьк, пр. Відродження, 24. Початок роботи Форуму 10:00.

Прес-служба АМоРе
Асоціація Молодих Реформаторів (АМоРе)
43016, м. Луцьк, вул. Ковельська, 2, каб.6 (4-й пов.), тел. (0332) 78-82-89, факс 78-82-90, E-mail: amore.volyn@gmail.com
Bookmark and Share