КИЇВ: “Ланцюжок створення прибутку, або Складові успіху у сфері послуг”


Шановні колеги!

Форум молодих лідерів України запрошує Вас взяти участь у тренінговому семінарі “Ланцюжок створення прибутку, або Складові успіху у сфері послуг”, що проводить партнер ФМЛУ Global Leadership, Inc. (США) спільно з однією із найбільших мереж ресторанів швидкого обслуговування Америки Chick-fil-A, Inc. Семінар проходитиме 22-24 квітня ц.р. в м. Київ.

Розклад тренінгового семінару та інформація про команду інструкторів представлені у додатку.

Семінар тривалістю у два з половиною дні пройде у форматі інтерактивного навчання й роботи в малих групах, що допоможе Вам розвинути професійні й особисті якості. На симпозіумі викладатимуть лідери однієї з найуспішніших компаній США, розкриваючи актуальні теми зі сфери свого досвіду. Власники, керівники й консультанти компанії поділяться з Вами корисним досвідом і знаннями.

Для участі у тренінгу необхідно заповнити анкету, яку можна знайти тут, і надіслати її до 17:00 17 квітня ц.р. на е-пошту: osvita@fmlu.org з поміткою «Бізнес-симпозіум». Звертаємо Вашу увагу, що учасники ФМЛУ мають екслюзивне право отримати від організаторів семінару 20% знижку від суми реєстраційного внеску.

Тренінг від Global Leadership надасть Вам імпульс до нових звершень, озброїть необхідними знаннями, уміннями й навичками для ефективного керівництва та допоможе ефективно працювати для реалізації поставленої мети.

За додатковою інформацією звертайтесь до Олени Овчинникової, координатора напряму «Освіта та професійний розвиток ФМЛУ» за тел: (044) 230 97 60 або e-mail: osvita@fmlu.org

З повагою
Команда ФМЛУ

АНКЕТА:
Bookmark and Share