ДОНЕЧЧИНА: "Європеєць - це про мене?"


"Європеєць - це про мене?" - Майстерня громадської активності

Оголошуєтться конкурс для молоді з Донецька та Донецької області віком 18-23 роки для участі в інтерактивному тренінгу за темою "Європеєць - це про мене?", що відбудеться 19-25 травня за партнерства колегії ім. Теодора Хойсса (програма фундації Роберта Боша, Німеччина), Управління у справах сім'ї та молоді Донецької обласної державної адмінітсрації та Донецької громадської організації "Альянс".

Даний тренінг є стартовою акцією в рамках розвитку регіональних кооперацій Колегїї ім. Теодора Хойсса фундації Роберта Боша з українськими організаціями з передачі міжнародного досвіду неформальної демократичної освіти молоді. налогічний пілотний захід пройде в кінці травня в м. Рівне за партнерства з Фунедаціїєю локальних ініциатив. Тренінг в Донецьку буде проведено командою міжнародних тренерів Колегії з росії, Грузії та України, методика тренінгу включатиме виконання командами учасників міні-проектів в рамках самого заходу. 25 травня в рамках світкування Дня Європи результати міні-проектів учасників будуть презентовані на спеціальній прес-конференції.
Взяти участь у тренінгу можуть молоді люди з Донецька та Донецької області віком 18-23 років. Обовязковою участю є участь у всьмоу тренінгу. Для участі в заході треба до 30 квітня надіслати на адресу way_to_europe@mail.ru заповнену анкету (додається).
Запрошуємо до участі в розповсюдженні інформації про проеект молодіжні організації та ініциативні групи. Додаткову інформаціюб про проект можна отримати в Донецькій громадсбкій організації "Альянс": Каравай Альона, пр. Миру 8, офю 406, (062) 338-40-83, (062) 381-36-00.

АНКЕТА:Bookmark and Share