КРЕМЕНЧУК приєднується до збору коштів на медичне обладнання!!!


Кожна дитина повинна бути здоровою й повноцінно радіти життю!

З метою розвитку молодіжного волонтерського руху, утвердження та пропаганди здорового способу життя серед дітей і молоді, впровадження програми діагностики, лікування та реабілітації дітей з вадами зору з 14 по 20 квітня 2008 року Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця» за участю Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства освіти і науки України, Міністерства охорони здоров'я України, Українського державного центру позашкільної освіти Міністерства освіти і науки України, Державної соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді буде проведена всеукраїнська акція «Почуйте всі» щодо благодійної допомоги дітям з вадами зору.
Підсумком проведення акції стане закупівля для Кременчуцької дитячої лікарні медичного обладнання за суспільно зібрані кошти та передача його міській лікарні для безкоштовної діагностики та лікування дітей з вадами зору.

Під час проведення акції в Кременчуці відбудеться ряд заходів за участю волонтерів з числа членів молодіжних і дитячих громадських організацій, учнів загальноосвітніх та вищих навчальних закладів та „суспільний збір коштів”, на які буде закуплено медичне обладнання для хірургічного відділення дитячої лікарні Кременчука
З 14 по 18 квітня у всіх навчальних закладах міста пройде ряд заходів за участю волонтерів з числа учнівської та студентської молоді по збору коштів.

20 квітня з 11:00 до 15:00 у сквері Жовтневий пройде масовий захід за участь переможців фестивалю обласного „ЧЕРВОНА РУТА”. Під час проведення заходу близько вісімдесят волонтерів з числа молоді в центрі міста будуть збирати кошти в рамках акції. Волонтери матимуть при собі ідентифікатори з їхніми фотографією та скриньку оформлену у фірменному стилі акції.

З метою широкого висвітлення проведення акції у засобах масової інформації, просимо розмістити інформацію щодо проведення всеукраїнської акції допомоги дітям з вадами зору з 14 по 20 квітня 2008 року.

Інформація та довідки за тел.: 8-066-250-97-92, 3-51-06, Пищита Світлана Миколаївна, керівник Кременчуцького міського штабу Всеукраїнського благодійного фонду „Серце до серця”;

тел. 3-21-50, 8-050-568-89-79 Малецький Віталій, Директор Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Bookmark and Share