КРЕМЕНЧУК: ПАЛИТИ ВЖЕ НЕ МОДНО!!


Кожного ранку ти прокидаєшся, дивишся у дзеркало і бачиш там усміхнене обличчя. Ти відчуваєш себе щасливим, але твій фізичний стан погіршується з кожним днем, можливо ти одразу цього і не відчуваєш, але у тебе з’являються мішки під очима, жовтіють зуби, тхне з рота, адже ти палиш. З кожною сигаретою твій гарний настрій все більше пригнічується і це негативно впливає на спілкування з оточуючими. А цілуватися з тобою – це те саме, що лизнути попільничку.

Зрозумілим є те, що в дитинстві ти намагався бути дорослішим, копіював старших друзів, героїв кіно, які не уявляють собі життя без цигарок, створюючи собі „ модний „ імідж. Але навіщо це тобі, сформованій особистості, тепер? Замислись над цим і приходь 20 квітня о 16:00 в сквер Жовтневий (в молодіжному середовищі це місце називають Пентагон), на класну молодіжну акцію „ Ні палінню!” , щоб кинути згубну звичку разом з такими ж як і ти, а допоможуть тобі в цьому: Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, відділ у справах сім’ї та молоді міськвиконкому, Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Цього дня молоді, активні дівчата і хлопці у яскраво – жовтих футболках протягом двох годин будуть обмінювати смачнющі цукерки на гидкі цигарки. Все це буде відбуватись під гучні звуки модної музики, а головним героєм станеш ти – сучасний та перспективний, той, що самотужки наважився кинути згубну звичку.
Дана акція проводиться не перший рік і вже десятки молодих людей обрали здоровий спосіб життя. Тож вибір за тобою: приєднатись до них чи залишитись осторонь. Але обравши другий варіант, не забудь чим це може для тебе закінчитись: рак легенів, імпотенція та багато інших неприємних і малокорисних речей. Адже молодий і енергійний ти зараз у свої 18 чи 25 років, тому не здавай позицій і доведи всім, що ти дійсно вольова особистість і сам керуєш своїм життям.

Тож роби висновки і приходь до нас, адже ти кращий і мусиш дихати вільно!!!

Контактна особа:
Світлана Пищита,
тел. 3-51-06, 8(066)2509792
Слинько Катерина,
тел. 3-51-06, 8(097)9669059


Bookmark and Share