ОДЕСА - ПІВДЕНЬ УКРАЇНИ: Регіональна школа студентського соціального правозахисту


Всеукраїнська та Одеська міська молодіжні організації „Фундація Регіональних Ініціатив” (ФРІ) за підтримки Регіонального представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні та Білорусі 18 квітня 2008 року проводять Регіональну школу Студентського соціального правозахисту для студентських активістів та молодіжних лідерів Південної України.
Місце проведення школи – м. Одеса, вул. Фонтанська дорога, 71а, пансіонат «Мирний»
В рамках Школи заплановано розглянути такі теми:
- соціальні права студентів і молоді в Україні;
- громадські дії на захист прав (кампанії advocacy);

Друга частина Школи буде присвячена практичному опрацюванню актуальних проблем молоді та студентів Південної України і розробці шляхів і механізмів їх реального вирішення.

Програму заходу можна віднайти у додатку.

До участі у Школі запрошуються лідери молодіжних громадських організація, представники органів студентського самоврядування, активні учасники молодіжного та студентського життя з Південної України (зокрема Одеси, Миколаєва, Херсона).

Відбір учасників Школи здійснюється на основі анкети, яку разом із програмою Школи можна віднайти в додатку або звернутися за контактною електронною адресою та телефоном до місцевих організаторів Школи.

Учасникам з інших міст України (які пройдуть конкурсний відбір) організатори забезпечують відшкодування вартості проїзду до Одеси.

Заповнену анкету слід надіслати до 21.00 16 квітня 2008 року на електронну адресу – mp_odesa@yahoo.com (Юрій Демедюк, організатор Школи в Одесі)із копією на marishka.ts@gmail.com (Марина Цапок, координатор Школи)
Про результати відбору учасників буде повідомлено до 12.00 17 квітня 2008 року.

Більш детальну інформацію про школу та анкету можна отримати:
Марина Цапок, координатор Школи, marishka.ts@gmail.com, тел. 8-097-961-73-46
Юрій Демедюк, організатор в Одесі, mp_odesa@yahoo.com, тел. 8-093-646-66-80
Bookmark and Share