ЛЬВІВ: DE:CODED^08


За детальною інформацією звертайтесь до Анастасії. моб.тел.+380633418915Три дні щастя і перспектив DE:CODED^08


КОЛИ:
18 - 20 квітня 2008 року

ДЕ:
у Львові


ЩО:
Третій Всеукраїнський фестиваль комп'ютерного мистецтва та інформаційних технологій DE:CODED^08.

www.decoded.org.ua

Ідею фестивалю висунули ще у 2006 році студенти Національного університету «Львівська політехніка». Вони представляли неприбуткову і неполітичну міжнародну організацію "BEST". Тоді ж, завдяки підтримці IT компаніям, фестиваль відбувся. У ньому взяли участь студенти з 5 міст України. А вже в 2007 році на DE:CODED до Львова зібралися учасники з 23 міст нашої країни. У 2008 році DE:CODED збере геніїв технічної думки зі всієї України.

DE:CODED створює платформу для спілкування програмістів, дизайнерів, творців комп'ютерної музики і відео, фахівців з комп'ютерної інженерії. Тут йде обмін досвідом, думками, ідеями, кожен може презентувати свої проекти, брати участь в корисних семінарах, мастер-класах, on-line-конференціях.

DE:CODED представляє учасникам в одному виставковому комплексі більше 300 комп'ютерів, об'єднаних в єдину локальну мережу з високошвидкісним Інтернет-каналом і безпровідною мережею Wi-Fi. Кожен зможе брати участь в IT-ярмарморці кар'єри, виставках сучасних комп'ютерних технологій та старого «заліза». Зрозуміло, передбачена захоплююча розважальна програма.

DE:CODED відкриє (і це досконало точно) і для учасників, і для відвідувачів нові корисні і вражаючі аспекти комп'ютерних наук, комп'ютерної інженерії і телекомунікацій. Кожного, безумовно, затягне у воронку віртуального світу. Ми доведемо всім і кожному, що окрім ігрових баталій, проглядання кінофільмів і безглуздого скачування з Мережі всього підряд, там є заняття набагато цікавіші. Де ще можуть зібратися разом: молодь, IT компанії і авангард наукового світу? Де? Тільки на цьому фестивалі!

DE:CODED створений студентами і для студентів! Ви студент? Ви хочете зустрітися з геніями? Ви самі геній? Приєднуйтеся!ЩО:
ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ

КОЛИ:
у 11.00 18 квітня 2008 року в день відкриття фестивалю

ДЕ:
Львів, актовий зал Палацу Мистецтв за адресою: вул. Коперника, 17.

Bookmark and Share