УКРАЇНА: "Samsung назустріч знанням"


Samsung проводить конкурс есе серед учнів і вчителів середніх шкіл України

"Samsung Electronіcs Україна" повідомляє про продовження соціальної ініціативи "Samsung назустріч знанням", що стартувала в 2006 році й спрямованої на подолання цифрової нерівності.

Крім того, програма націлена на поглиблення знань учнів середніх шкіл в галузі інформаційних і комунікаційних технологій (ІКТ), ліквідацію комп'ютерної безграмотності та удосконалювання процесу навчання.

Новий етап ініціативи "Samsung назустріч знанням 2008" проходить із 17 квітня по 17 липня 2008 року за підтримки Іntel, "Майкрософт-Україна", K-Trade, ВАТ "Укртелеком" (ТМ "ОГО!") та Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти й науки України. Взяти участь у конкурсі можуть вчителі та учні середніх шкіл України. Для цього їм необхідно написати невелике есе (до 300 слів) на тему "Комп'ютерна мережа поєднує людей". Есе й реєстраційну форму варто відправити влаштовувачам конкурсу не пізніше 17 липня 2008 року поштою: 01135, м. Київ, а/с "Самсунг" з позначкою "Програма "Samsung назустріч знанням 2008".

В 2008 році школи-переможниці конкурсу "Samsung назустріч знанням" одержать у своє розпорядження не просто персональні комп'ютери, а сучасні комп'ютерні класи з доступом в Інтернет. Десять переможців виграють для своїх шкіл повноцінні комп'ютерні класи, що складаються з 15 ПК і МФУ Samsung, підключені до Інтернету. Крім того, автори есе-переможців одержать персональні призи - десять мобільних телефонів Samsung.

Одержати більш докладну інформацію про програму "Samsung назустріч знанням", а також подати заявку на участь у конкурсі школярі й вчителі зможуть на спеціальному веб-сайті, розміщеному за адресою: education.samsung.ua. Для акції діє лінія підтримки 8-800-502-00-00 (всі дзвінки зі стаціонарних телефонів у межах України безкоштовні).

http://www.mpravda.com/?lang=ua&pubId=34407Bookmark and Share