УКРАЇНА: «Фан-хвиля 2012»


З 26 квітня на «Сіті» стартує програма для футбольних уболівальників «Фан-хвиля 2012»

26 квітня у вечірньому праймі телеканалу «Сіті» стартує розважальний проект «Фан-хвиля 2012». 25-хвилинна розважальна програма виходитиме щосуботи із повтором уранці в неділю.

Вестиме «Фан-хвилю» Микола Грицюк. Над створенням програми також працюють оператор Олександр Запорощенко, режисер Олексій Даруга та арт-директор каналу «Сіті» Ірина Карпова.

«Це програма для вболівальників, про вболівальників і створена вболівальниками», - характеризує проект автор і головний редактор проекту Валерій Шершень, відомий за циклом телепрограм для вболівальників «12 гравець» на ICTV, «Наш футбол» на Першому національному і «Арсенальна» на ТРК «Київ». За його словами, програма орієнтована на глядачів віком 14-35 років. У програмі розповідатимуть про життя футбольних фанатів, а також аналізуватимуть проблеми, пов’язані з цим рухом – наприклад, стосунки фанів із міліцією. Програма створюється за сприяння громадських організацій «Фан-клуб ФК Динамо» та «Молодіжний футбольний союз», які надають консультативну та організаційну допомогу.

Творці програми наголошують на відмінності проекту від класичних футбольних оглядів, адже він буде побудований у стилі «екшн» і фокусуватиметься на житті вболівальників, а не спортсменів. «Ми можемо стверджувати, що в нас уже є глядач, і якщо взяти статистику відвідування матчів на стадіонах за участю збірної України та столичних клубів «Динамо», «Арсенал», «Оболонь», «Княжа» і ЦСКА, можна виміряти навіть кількість нашої аудиторії. Тепер для нас головне – виправдати їхні сподівання та завоювати нові симпатії», - каже генпродюсер каналу Ольга Рудніченко. Вона сподівається, що програма приверне увагу рекламодавців і вийде на рентабельність протягом 6 місяців.Bookmark and Share