ДОНЕЦЬК: чи зменшить незалежне тестування корупційне навантаження на процес вступу до внз?


Такому питанню буде присвячене інтерактивне ток-шоу, організоване за партнерства Донецької громадської організації "Альянс" з 12 каналом м. Донецька. Програма вийде в прямому ефірі 21 квітня, в понеділок, о 8.25. на 12 каналі в рамках реалізації проекту "Почни з себе - Розбудова механізмів подолання корупційних явищ в вищих навчальних закладах Донецької області та активізація студентських лядерів для подолання корупції в ВНЗ" за підтримки проекту "Гідна Україна".

Це стане вже другою телевізійною програмою на тему корупції в вищих навчальних закладах, що вийде протягом квітня цього року. В рамках проекту запланований повномасшатбний моніторинг незалежного тестування з точки зору зниження корупційного навантаження на процес втупу до вищих навчальних закладів. Тому основну увагу буде приділено моніторингу процесу прийняття сертифікатів до вищих навчальних закладів та виконання льготних правил вступу до внз. До процесу моніторингу будуть активно залучені студентські лідери, які в травні цього року пройдуть спеціальне навчання в рамках 2-денного тренінгу. Результати моніторингу будуть описані в спеціальному звіті та представлені представникам ЗМІ після закінчення процесу прийому абітурієнтів в вищі навчальні заклади.

За додатковою інформацією про проект звертайтеся до Донецької громадскьої організації "Альянс": пр. Миру 8, оф. 406, Донецьк 83015, тел. (062) 338-40-83, (062) 381-36-00, way_to_europe@mail.ru.Bookmark and Share