КИЇВ: «Весняний призив матерів України»


Шановні громадяни та представники ЗМІ!
Запрошуємо Вас прийняти участь в акції!
Сподіваємось на об'єктивне висвітлення теми.
Якщо є така змога - просимо проанонсувати акцію.

Вдячні!
Оргкомтет.

Наталія Гордійчук
+380671178242
________________

Акція протесту
«Весняний призив матерів України»
з вимогами до Кабінету Міністрів України
щодо виконання передвиборчих обіцянок


23 квітня по вулиці Грушевського біля будинку Кабінету Міністрів з 9.00 до 13.00 години відбудеться акція протесту «Весняний призив матерів України». У акції приймуть участь жінки з різних регіонів України.Мета: звернути увагу влади й громадськості на критичний стан, в якому перебувають соціально незахищені верстви населення, зокрема сім'ї з дітьми.

Вимоги: учасники акції вимагають від уряду виконання передвиборчих обіцянок, у тому числі, відміни воєнного призову. Протестують проти росту цін на продукти харчування. Вимагають припинення політики уряду, яка поставила їх та їхніх дітей в умови боротьби за виживання.Постійне зростання цін на продукти харчування в першу чергу б'є по найменш захищеним верствам населення. Більше від інших страждають сім'ї з дітьми, яких в даних умовах все важче просто прогодувати. Наразі інфляція не дозволяє забезпечити самим найнеобхіднішим навіть одну дитину, не кажучи про становище, в якому опинилися багатодітні сім'ї.

Організатори: громадська організація «Товариство жінок міста Києва» та ряд всеукраїнських та регіональних громадських організацій різного рівня, які захищають інтереси українських жінок та сімей.


Сподіваємося на допомогу в об'єктивному висвітленні акції.

Оргкомітет акції


Bookmark and Share