ЛЬВІВ: Музика Нової Хвилі4-го травня у Львові о 18:00, в парку ім.Б.Хмельницького (центральний вхід), на День міста розпочне свою ходу молодіжний тур Музика Нової Хвилі. Почин цього року відбуватиметься вдруге, а минулоріч він пролунав в Луцьку, Рівному, Ужгороді, Чернівцях, Трускавеці – загалом в 11 містах Західної України. Цього року Музика Нової Хвилі прозвучить вже у вдвічі більшій кількості міст – в 22-х, і це ще далеко не остаточний перелік.

Мета туру: пошук молодих гуртів, які добре і вправно грають, а також обкатка молодих, але вже усталених виконавців, зокрема співачки Майї, гуртів АутКрай, Самотня Оаза, Кожному СвоЄ. Особливою гостею концертів є гурт Zоряна – названий так за справжнім іменем своєї чільниці. Нещодавно zоряни зробили серйозну заявку про себе в радіомовному просторі, тож велика концертна подорож дозволить цій співочій боївці міцніше закріпитися на сцені. Свою програму Zоряна будує на безпрограшному гаслі: Тільки добрий настрій!

Впровадником Музики Нової Хвилі є музичне об’єднання Ліра і після рідного Львова пісенний поїзд 17 травня відвідає Кам’янець-Подільський, 25 травня Золочів і т.д. – розклад розписано вже по жовтень включно. За докладним графіком з точно зазначеними годиною і місцем виступів, новими гуртами, що долучилися до почину можна постійно стежити на іменці Zоряни. Довідки за телефоном у Львові (0322) 234-0374 або особовим +38-050-581-93-25.

Автор: Юрко Зелений
+38067-94-658-34–особовий
+38044-417-56-14–осідок, факс
www.fdr.com.uaBookmark and Share